PAŹDZIERNIK 2013

miniaturkaDARCZYŃCY PAŹDZIERNIK 2013

PayU Allegro, Wojciech i Paulina Godlewscy...

PayU Allegro, Wojciech i Paulina Godlewscy, Lidia Woźniczko, Katarzyna Stachyra, Magdalena Tereszkiewicz, Marta Kubiak, Dorota Kolanowska, Maja Stelmaszczuk, Agata Olewska, Magdalena Bażant, Aleksandra Wójtowicz, Piotr Tabachowicz, Dorota Płachta, Sławomir Kowalczyk, Leszek Cybulski, Przemysław Chmielewski, Joanna Zielińska, Joanna Firlej, Tomasz i Joanna Ćwiek, Joanna Gajewska, Marta Żurawska, Jakub Mendel, Monika Podolska, Marta Szczepańska, Joanna Konieczna, Daniela Piłat, Jarosław Berdański, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Alina Łuczak, Olga Dzida, Kalina Szymankiewicz, Reanata Brzozowska, Natalia Złomańczuk, Mirosława Karkowska, Agata Piętaszewska, Małgorzata Skorynkiewicz, Wioletta Wachowicz, Karolina Braszkiewicz, Artur Śródka, Irena Synowiec, Teresa Banasik - Midro, Sergiusz Pawlak, Ewa Maciążka, wpłata własna, Marcin Stacharski, Agnieszka Piekarska, Weronika Grzegorczyk, Michał Drozdowski, Agnieszka Studzińska, Aleksandra Olejniczak, Katarzyna Nowińska, Małgorzata Szulc, Agata Malinowska, Klaudia Czempka, Svitlana Apal'Kova, Irmina Jamka, Piotr Czernik, Dominka Dawidczyk, Jakub Szymański, Katarzyna Sowa - Wareluk, Karolina Szweda, Krzysztof Trela, Beata Sobiecka, Agnieszka Hermanowski, Paulina i Łukasz Wasiak, Anita Zawadzka, Halina Puławska - Hlebik, Sylwia Gil, Hanna Nogalska i Anna Mickiewicz, Piotr Karpiuk, Grzegorz Drozdowski, Magdalena Żabska, Jacek Broński, Magda Kotnowska, Robert Kantor, Ewa Kusch, Beata Morgiewicz, Dorota Jakubowska, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Leszek Cybulski, Przemysław Chmielewski, Katarzyna Stachyra, Agata Frankowska, Małgorzata Latosińska.

Na konto fundacji w dniach 1.10.2013 do 31.10.2013 wpłynęło: 9 215,11 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.10.2013 do 31.10.2013 wyniosły: 11 723,93 zł.