MARZEC 2014

mini1DARCZYŃCY MARZEC 2014

Przemysław Chmielewski, Joanna Firlej...

Przemysław Chmielewski, Joanna Firlej, Wojciech i Paulina Godlewscy, Lidia Woźniczko, Leszek Cybulski, Krzysztof Trela, Dorota Kolanowska, PayU Allegro, Agata Piętaszewska, Agnieszka Mroczek, Wioletta Wachowicz, Grzegorz Drozdowski, Piotr Tabachowicz, Alicja Kokowska, Aleksandra Wójtowicz, Marta Ciechan, Maciej Nowak, Ewelina Kowalczyk, Michał Jarszak, Anna Nowak, Katarzyna Sobczyk, Agnieszka Baca, Katarzyna Bujakiewicz, Marta Kłos, Sylwia Erdmann, Marta Żurawska, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Agata Olewska, Wioletta Wachowicz, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Jacek Broński, Sławomir Fojcik, Zbigniew Grabiński, Sabina Karczewska, Marta Rogalska, Małgorzata Wieczorkiewicz, Jolanta Domańska, Joanna Starosolska, Alina Łuczak, Anna Jarota, Karolina Brzozowska, Joanna Gajewska, Agata Piętaszewska, Anna Musiał, Magdalena Sołtysiak, Aleksandra Mazur - Bielawska, Agata Malinowska, Marta Habryka, Sergiusz Nowak, Artur Śródka, Anna Leonowicz, Karolina Braszkiewicz, Angela Szmelich, Irena Synowiec, Katarzyna Politowska, Agata Brzezińska, Bartosz Synowiec, Małgorzata Skorynkiewicz, Ewa Racicka, Olga Stiefel - Brzezińska, Dariusz Kołaczkowski, Ewa Maciążka, Dorota Ugo, Magdalena Hubicka, Alicja Kokowska, Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Gazem, Patrycja Pawlik, Weronika Gregorczyk, Marcin Stacharski, Karolina Paluch, Kalina Szymankiewicz, Magdalena Sztor, Marta Szczepańska, Joanna Miazek, Monika Gajek, Marta Sobiecka, Marzena Zajac, Olga Rakoczy, Anna Wojtowicz, Protective Tomasz Siwek, Sławomir Blat, Mariola Rudnicka, Jakub Szymański, Joanna Marciniec, Justyna Nodzyńska, Adam Michalski, Ewa Goliszewska, Katarzyna Nowińska, Agnieszka Studzińska, Aleksandra Olejniczak, Renata Brzozowska, Izabela Gnielka, Marta  Habryka, Joanna Piotrowska, Anna Pietruk, Beata Morgiewicz, Marta Fic, Patrycja Bajena, Mirosław Nanczyk, Katarzyna Kordel, Svitlana Apal'Kova, Karolina Skoczkowska, Ewa Cieślik, Agnieszka Tempczyk - Ksielecka, Cebra Biuro Podróży Ewa Radziszwska, Jagoda Poncyliusz, Aleksandra Mazur - Bielawska, Magdalena Żabska, Łukasz Pomietło, Filip Skórecki, Katarzyna Sowińska, Hanna Dudkowska, Iga Zubkowska, Małgorzata Latosińska, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Beata Wiśniewska, Dorota Hewelt.

Na konto fundacji w dniach 1.03.2014 do 31.03.2014 wpłynęło: 7 941,15 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.03.2014 do 31.03.2014 wyniosły: 11 603,38 zł.