CZERWIEC 2014

miniatura_ArtaDARCZYŃCY CZERWIEC 2014

Kinga Mehl, Lidia Woźniczko, Marta Rogalska...

Kinga Mehl, Lidia Woźniczko, Marta Rogalska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Julita Sobczak, Wioletta Wachowicz, Agnieszka Jóźwiak, Joanna Babińska, Michał Cwojdziński, Monika Zawisza Faron, Małgorzata Stępień, Leszek Cybulski, Przemysław Chmielewski, Małgorzata Skorynkiewicz, Anita Głowacka, Sabina Karczewska, Magdalena Słomka, Beata Aniszewska, Piotr Tabachowicz, Agata Potaźnik - Saied, Mirosława Karkowska, Marta Żurawska, Małgorzata Kirschanek, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Aneta Malon, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Magdalena Hubicka, Żaneta Sawicka, Joanna Huues, Agata Piętaszewska, Michał Jedzok, Sergiusz Pawlak, Grzegorz Żaworonek, Joanna Gajewska, Karolina Braszkiewicz, Artur Śródka, Magda Kordecka, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Synowiec, Ewa Maciążka, Olga Rakoczy, Beata Sobiecka, Irena Synowiec, Marcin Stacharski, Katarzyna Nowińska, Julita Sobczak, PayU Allegro, Agnieszka Jaszczyk, Martyna Zgłobisz, Aleksandra Bryl, Agata Malinowska, Adrianna Nelec, Agnieszka Studzińska, Renata Brzozowska, Marta Szczepańska, Agnieszka Szczęśnik, Aleksandra Pawlińska, Beata Morgiewicz, Maja Stelmaszczuk, Jagoda Poncyliusz, Jakub Szymański, Małgorzata Dankowska, Agata Tyrpa, EUROMASZYNY Wioeltta Świtakowska, Mariusz Jakubowski, Karolina Gajkiewicz, Magdalena Żabska, Agnieszka Sopońska, Michał Drozdowski, Łukasz Pomiętło, Michał Jedzok, Małgorzata Latosińska, Edyta Czworonóg, Ewa Racicka, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Katarzyna Sowińska, Grzegorz Drozdowski, Irmina Jamka, Iga Około Zubkowska.

Na konto fundacji w dniach 1.06.2014 do 30.06.2014 wpłynęło: 6 646,31 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.06.2014 do 30.06.2014 wyniosły: 11 086,90 zł.