LISTOPAD 2013

miniaturka1DARCZYŃCY LISTOPAD 2013

Joanna Gajewska, Katarzyna Zdybel...

Joanna Gajewska, Katarzyna Zdybel, Magdalena Tereszkiewicz, Joanna Gonciarz, Michał Serweta, Jacek Nowak, Michał Terenowicz, Agnieszka Hermanowski, Jakub Mendel, Lidia Woźniczko, Jarosław Wierzejski, Agata Olewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Monika Podolska, Joanna Zielińska, Joanna Firlej, Magdalena Kawacjuk, Dariusz Kołaczkowski, Dominika Marciniak, Wioletta wachowicz, Aleksandra Wójtowicz, Marta Żurawska, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Kalina Szymankiewicz, Joanna Konieczna, Piotr Tabachowicz, Agnieszka Wiśniewska, Krzysztof Tombak, Alina Łuczak, Maja Stelmaszczuk, PayU Allegro, Anna Zajączkowska, Marta Szczepańska, Paweł Kaptur, Ewa Maciążka, Natalia Złomańczuk, Katzryna Zukowska, Małgorzata Skorynkiewicz, Marta Kubiak, Karolina Braszkiewicz, Sławomir Kowalczyk, Irena Synowiec, Marcin Stacharski, Sergiusz Pawlak, Irmina Jamka, Artur Śródka, Jędrzej Nowak, Anna Ziaja, Katarzyna Bujakiewicz, Renata Brzozowska, Agnieszka Studzińska, Aleksandra Olejniczak, Tomasz Jendryczka, Agata Malinowska, Barbara Michalik, Agnieszka Dziubek, Beata Morgiewicz, Khrystyna Vyshnevska, Jakub Mendel, Irmina Jamka, Svitlana Apal'Kova, Filip Dobrzelewski, Iwona Pancer, Beata Sobiecka, Jagoda Poncyliusz, Dominika Marciniak, Katarzyna Nowińska, Łukasz Brzęk, Sylwia Gil, Magdalena Żabska, Mirosława Karkowska, Katarzyna Zwolińska, Ewa Rorawska, Anna Gawdzik, Magda Kotnowska, Robert Kantor, Katarzyna Szymańska, Katarzyna Stachyra, Grzegorz Drozdowski.

Na konto fundacji w dniach 1.11.2013 do 30.11.2013 wpłynęło: 7 184,11 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.11.2013 do 30.11.2013 wyniosły: 10 369,62 zł.