LUTY 2015

Daszka_mini1DARCZYŃCY LUTY 2015

Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek...

Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, stanisława Dudkiewicz, Paulina i Wojciech Godlewscy, Agata Tyrpa, Karolina Michalewicz, Katarzyna Szwech, Barbara Andrzejewska - Lenarcik, Magda Olcho - Bauza, Karolina Hoeft, Katarzyna Nowińska, Marzena Conio, Agnieszka Czerniewicz, Agata olewska, Agnieszka Wierzbicka, Joanna Wawrzeńczak, Patrycja Enenkiel - Kleczka, Wioletta Wachowicz, Katarzyna Sobczyk, Paweł Zieliński, Tomasz Siwek Protective, Anna Chojda, Mirosława Karkowska, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Iga Około - Zubkowska, Aleksandra Kostańska, Mirela Gasparska, Kalina Szymankiewicz, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Sandra Zimniak, Artur Jobda, Aleksandra Goławska, Jakub Flejszar, Agnieszka Kamińska, Iwona Klimek, Agnieszka Liszewska, Beata Olszewska, Marcin Kamiński, Magdalena Podwysocka, Beata Sobiecka, Małgorzata Skorynkiewicz, Michał Rajski, Beata Wojcięgowska - Nowak, Michał Dudik, Bartłomiej Rogalski, Jolanta Karpiarz, Magdalena Janas, Paulina Smolarska, Mariusz Machczyński, Joanna Gajewska, Julita Sobczak, Justyna Nodzyńska, Monika Lasota, Aleksandra Kowalska, Katarzyna Sobczyk, Karolina Braszkiewicz, Wioleta Michalska, Aldona Gawryś, Dominika Czekalska, Krzysztof Kleczka, Bartosz Synowiec, Olga Pniewska, Jan Rochon, Monika Kowalska, Ewelina Lindner, Marta cieciura, Agnieszka Byczot, Irena Synowiec, Martyna Szulc, Judyta Stokfisz, Marcin Stacharski, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Maria Szlachta, Paweł Kamykowski, Anita Zawadzka, Klaudia Kwiatkowska, Agnieszka Adamska, Małgorzata Szemborska, Szymon Kucharski, Maria Piękoś, Sabina Karczewska, Michał Dudik, Katarzyna gojżewska, Anna Finfando, Sylwia Herej, Ewa Goliszewska, Magdalena Filarowicz, Mirosława Karkowska, Paulina Ryrzewska, Ewa Cieślik, Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Jania, Irena Góraj, Agnieszka Wierzbicka, Aleksandra Partyka, Julia Bandarenka, Filip Pankowski, Marta Szczepańska, Magdalena Hubicka, Halina i Bernard Szweter, Piotr Tabachowicz, Gabriela Karcz, Beata Gajkiewicz, Karolina Kacprzak, Olga Przychodzeń, Agata Wiederek, Anna Niedźwiedzka - Kubiecniec, Jolanta Wargin, Jagoda Woźniak, Joanna Gasek, Joanna Dębiec, Monika Skorupka, Jadwiga Pietras, Joanna Meyer, Brygida Buniek, Jagoda Poncyliusz, Łukasz Dragowski, Monika Konarska, Dorota wiśniewska, Klaudia Wiór, Marzena Bator, Ewelina Linder, Aleksandra Krawczyk, Barbara Halama, Magdalena Żabska, Diana Witkowska, Lidia Kryzyńska, Alicja Skrabania, Anna Jarota, Tomasz Ciałowicz, Anna Kruczkowska, Monika Jędras, Renata Owczarek, Łukasz Pomiętło, MW ZM Makuc, Iwona Cieślak.

Na konto fundacji w dniach 1.02.2015 do 28.02.2015 wpłynęło: 9 159,29 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.02.2015 do 28.02.2015 wyniosły: 12 281,16 zł.