LIPIEC 2016

Arta_miniaturka1DARCZYŃCY LIPIEC 2016

Tadeusz Drabarek, Jarosław Skiba...

Tadeusz Drabarek, Jarosław Skiba, Małgorzata Latosińska, Agata Tyrpa, Magdalena Podwysocka, Wetlandia Przychodnia Weterynaryjna B. Milewska - Ignacak, M. żak Spółka Cywilna, Katarzyna Stachyra, Beata Aniszewska, Monika Jędras, Iwona Swodczyk, Magdalena Piecuch, Mateusz Chrzanowski, Michał Kotecki, Przychodnia Weterynaryjna Zwierzyniec S.C., Agnieszka Jakóbczyk, Janina Królik, Grazyna Słupska, Beata Morgiewicz, Andrzej Rey, Paweł Nawałka, Leszek Wasiek, Edyta Jankowska, Anna Chojda, Michał Jedzok, Agata Gostkowska, Jolanta Karpiarz, Sebastian Kaźmierski, Krystyna Szlagor, Marta Poźniak, Martyna Szulc, Arkadiusz Kubuj, Agata Olewska, Ewelina Pierzchała, Monika Tomaszewska, Cezary Bodalski, Marek Olszewski, Emilia Formella, Marcin Różalski, A. Zalecka, Tomasz Rzeżawski, Natalia Złomańczuk, Uruszla Karwińska, Karolina Mazur, Anna Nowacka, Joanna Meyer, Iwona Syrek, Justyna Borowa, Marcin Dragun, Beata Aniszewska, Agnieszka Jakóbczyk, Magdalena Hubicka, Mirosława Karkowska, Agnieszka Wujakowska, Magdalena Gątarek, Agnieszka Liszewska, Wioletta Ptak, Joanna Pożarowszczyk, Aleksandra Kostańska, Tomasz Arczyński, Mirela Gasparska, Olga Stiefel - Brzezińska, Diana Witkowska, Tomasz Arczyński, Michał Drozdowski, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Ewa Sejbuk, Maja Wiecławska, Aleksandra Wajder, Beata Wiśniewska, Agnieszka Kamińska, Marta Ciechan, Alicja Sandach, Beata Rowińska, Jacek Milbrod, Robert Rodziewczi, Marta Strączek, Bolesław Rey, Adam Muchowski, Mirosława Karkowska, Daria Bednarek, Maja Więcławska, Justyna Jeka, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Kosarzecka, Katarzyna Kasprzak, Klaudia Milewska, Radosław Lenarski, Joanna Orysiak, Agnieszka Łosak, Karolina Radziszewska, Polskie Surowce Wtórne Sp. zoo, Aleksandra Goławska, Magdalena Mrozińska, Monika Uchera, Zofia Orzeł, Ewa Deja, Danuta Deputat, Beata Wojcięgowska - Nowak, Beata Lempart, Ewa Deja, Aleksandra Kołakowska, Paulina Mućko, Ewelina Domańska, Martyna Kuśmierowska, Magdalena Deja, Mariusz Machczyński, Joachim Kobierowski, Monika Pasternakiewicz, Irena Synowiec, Karolina Wanta, Justyna Romankiewicz, Mikołaj Smakulski, Aleksandra Skrzypszyk, Jan Rochoń, Monika Duma - Szymczak, Małgorzata Rogalska, Beata Guguła, Lucyna Selenta, Marcin Skrabania, Andrzej Petera, Marcin Kotarski, Katarzyna Kolosa, Kamil Kamiński, Monika Kowalska, Agnieszka Kobylińska, Katarzyba Nowińska - Brońska, Barbara Swięty, Daria Bednarek, Magdalena Jaworska, Mateusz Wacławski, Judyta Stokfisz, Magdalena Jaworska, Joanna Kriwienok, Dawid Dudek, Ewa Adamska, Jarosław Mulewicz, Agata Przybysz, Agnieszka Byczot, Marta Cieciura, Marcin Stacharski, Marika Łańczak - Ostrowska, Tomasz Moński, Tomasz Biadała, Grażyna Jonakowska, Agnieszka Adamska, Tomasz Chojecki, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Julian Kalkowski, Klaudia Kantowska, Jolanta Hampel, Marcin Łuczyszyn, Małgorzata Szemborska, Magdalena Wilk - Maciejewska, Agnieszka Niedzielska, Paweł Cieślik, Michał Rogowski, Joanna Rodziewicz, Marta Gorynska, Jarosław Stoiński, Anna Młynarz, Beata Kozłowska, Monika Uhera, BillBird.S.A. Agata Golebiewska, Monika Pożarowszczyk, Krzysztof Juzak, Sylwia Kiedrowska, Ewa Deja, Adam Grusza, JOanna Godziniec, Arkadiusz Skoczeń, Piotr Dratwa, Natalia Kass, Jolanta Kasprzyk, Beata Gajkiewicz, Małgorzata Radziwońska, Artur Szeffler, Krzysztof Kochanowski, Habba Masian, Dariusz Kołaczkowski, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Przychodnia Weterynaryjna Zwierzyniec S.C. Tomasz Frydrych, Jacek Nowak, Sandra Jurczak, Beata Sobiecka, Kacper Kuszewski, Marcin Różalski, Bartłomiej Paczoski, Wanda Wiśniewska, Krzysztof Kleczka, Agnieszka Łukin, PAPER - TECH Anna Myrcha, Bartosz Skorupski, Joanna Kamińska, Joanna Kraska, Mariusz Machczyński, Joanna Meyer, Monika Uhera, Magdalena Kluk, Marta Więckowska, Edyta Pałczyńska, Tomasz Moński, Ewa Racicka, Natalia Złomańczuk, Łukasz Drągowski, Paulina Stelmach, Joanna Dębiec, Monika Gębala, Edyta Zając, Usługi Światło - Dźwiek Łukasz Sypek, Katarzyna Burdaś, Agata Stachowiak, Paweł Kamiński, Marcin Szymański, Adam Gruszka, Magdalena Żabska, Magdalena Deja, Aleksandra Tchir, Aleksandra Majda, Monika Gajek, Łukasz Pomietło, Magdalena Malicka, Renata Owczarek, Dorota Siuda, Zofia Orzeł, Magdalena Kochańska - Zierhoffer, Paulina i Wojciech Godlewscy, Katarzyna Sowińska, Katarzyna Nowińska - Brońska, Monika Uhera, Sylwia Wasilewska, Robert Kantor, Marta Żurawska, Karolina Dziedzianowicz, Patrycja Piasecka, Grażyna Słupska.

Na konto fundacji w dniach 1.07.2016 do 31.07.2016 wpłynęło: 13 452,64 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.07.2016 do 31.07.2016 wyniosły: 12 270,38 zł.