OCAL ŻYCIE, ADOPTUJ PRZED ZIMĄ
zima_kwadrat
Ty myśląc o zimie, planujesz wspaniały wyjazd na ferie.
My zaczynamy się martwić o setki psich istnień, które być może nie dożyją wiosny...

Każdej zimy dostajemy sygnały ze schronisk o psach chorych z powodu zimna (zapalenie płuc, odmrożenia), przymarzniętych do betonowych kojców, wreszcie zamarzniętych na śmierć... Mrozy i śnieg panują dopiero od paru dni a już dostaliśmy sygnały o 5 psach zamarzających w schroniskach! Trzy z nich to ponad 10-letnie amstaffy, porzucone przez właścicieli. A my nie możemy im pomóc - brak nam miejsc w hotelach i domach tymczasowych i brak nam funduszy na roztoczenie opieki nad następnymi psami.

W naszej fundacji przebywa wiele psów, które szukają dobrych domów od wielu tygodni czy nawet miesięcy. Liczymy, że w końcu uśmiechnie się los do naszych "długoterminowych" rezydentów: Sammy, Migotki, Czarusia, Negry, Zeldy, Zary, Nero, Megan. Liczymy na to, że w końcu i one będą mogły poznać czym jest dobre życie w domu u boku człowieka. A na ich miejsce będziemy mogli przyjąć następny psy potrzebujące pomocy.

Pomóż psom przed zimą - odwiedź naszą stronę - adoptuj amstaffa – ocal życie!
Dzięki Twojej adopcji uda nam się pomóc kolejnym psom podczas nadchodzącej zimy, która ma być równie cięzka jak poprzednia.

Jeśli chcesz stworzyć dom dla amstaffa w potrzebie, skontaktuj się z nami: tel: 0 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Jeśli nie możesz adoptować psa, możesz pomóc w inny sposób, np. wpłacając darowiznę na konto fundacji, zostając Wirtualnym Opiekunem lub dając potrzebującemu psu dom tymczasowy.

zima5 zima6 zima4