Pożegnaliśmy Sławka - opiekuna Parysa

swieczka

Sławek, opiekun Parysa, odszedł za TM.
Przyłącz się do zbiórki na leczenie Parysa!
Daj mu dom!

Szanowni Przyjaciele Fundacji,

Do Krainy Wiecznych Łowów niespodziewanie odszedł Sławek, opiekun który uratował Parysa przed eutanazją z wrocławskiego schroniska. Odszedł sam, po cichu, pozostawiając pustkę w sercach wielu ludzi. Mieliśmy przyjemność poznania osobiście tego wspaniałego człowieka, który nam na zawsze będzie kojarzyć się z osobą uśmiechniętą, tryskającą humorem. Dlaczego Bóg zabrał z naszej ziemi tak wspaniałego człowieka? Na to pytanie nie poznamy odpowiedzi.

Ponieważ Sławek mieszkał sam, niestety nasz Parys stracił dom tymczasowy. Parys, zwany także Gizmem jest psem ciężko chorym, psem, którego leczenie wymaga sporych kosztów, podawania karmy dla alergików. Parys jest obecnie zaleczony. Jest przygotowany do przeprowadzenia testów alergicznych, na te jednak brakuje funduszy.

Zwracamy się do Was z dwojaką prośbą o pomoc dla Parysa, pomoc pilną i niezwykle potrzebną:
- Parys szuka nowego domu, najlepiej jakby udało mu się znaleźć dom docelowy, bo kolejna zmiana miejsc nie jest wskazana dla żadnego psiaka. Szuka także domu tymczasowego, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że niewiele osób wyrazi chęć adopcji psa chorego.
- Parys zbiera fundusze na leczenie oraz karmę Royal Canin Hypoallergenic.

Błagamy Was o pomoc!
Jeśli ktoś z Państwa chce wspomóc Parysa darowizną, prosimy o wpisanie w tytule przelewu "PARYS", jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać dar rzeczowy w postaci karmy, prosimy o kontakt z nami, a chętnie podamy adres na jaki karmę można wysłać Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Parys szuka także Wirtualnych Opiekunów.

mikolaje2 P3060358 P3070365