Zapraszamy na 2 odsłonę kampanii

 KMB banner

KOCHAM MOJEGO BULLOWATEGO!

KMB plakat2


Jest nam bardzo miło zaprezentować film, będący drugą częścią kampanii "Kocham mojego bullowatego" zrealizowanej przez Fundację AST oraz ART DOG - Pies w obiektywie.
Psy które wzięły udział w nagraniu stanowią tylko garstkę z wielu pozytywnych przedstawicieli grupy terierów typu bull. Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom za udział w naszym projekcie oraz za to, że wasze psy są tak fantastyczne dzięki Wam.
Miłego oglądania. Fundacja AST Team

Tworząc filmik wzorowaliśmy się na zagranicznej kampanii p.t.: ''I Love My Pit Bull - ACPB PSA''


Obejrzyj video

 
I znów kilka słów o bohaterach 2 częsci filmu:

KMB AsiaUma KMB AsiaUmaTami

Asia & Uma

Asia (awu) - nasza dobra znajoma od wielu lat. Jej miłością są bulteriery, choć wielokrotnie w jej progach gościły amstaffy od nas, jako tymczasowicze. Asertywna, mocno stąpająca po ziemi, zawsze z planami w przód.
Uma - zwariowana bullka pręguska, zawsze w dobrym humorze, choć nie zawsze pasującym akurat Asi. Przekorna, uparta, z milionem pomysłów na minutę.

KMB SylwiaDzieciakiBoston2 KMB SylwiaDzieciakiBoston

Sylwia, dzieciaki & Boston

Sylwia - niektórzy mogą ją kojarzyć z programu "Czysta chata". Mega pozytywna, uśmiechnięta osoba, która ma jeszcze fajniejsze dzieci - uśmiechnięte, zwariowane, szczęśliwe. A tych dzieci to ma już czwórkę! Do niedawna miała trójkę, ale sprawiła sobie od nas psa.
Boston - czwarte dziecko, które wyrosło lekko ponad przeciętną. Duży, zwariowany, wesoły, idealnie wpasowany w tę rodzinkę!

 KMB OlaBogdanHasanDexter

Ola, Bogdan & Hasan, Dexter

Ola - szef rodziny. WMocno stąpająca po ziemi, trzymająca w ryzach całą rodzinkę.
Bogdan - dusza towarzystwa, z ogromnym poczuciem humoru, non stop tryskający energią.
Hasan - „kuśtyk” w typie amstaffa, który miał kiepską przeszłość, przeżył schronisko na Paluchu, nieudaną adopcję i kolejne zmiany, aby w końcu znaleźć swoją ostoję w tej rodzinie.
Dexter vel Charon zabrany przez Olę i Bogdana ze schroniska w Płocku na DT. Dzielnie trzymali się wizji szukania domu przez rok, w tym czasie lecząc, dbając, kochając. Tak pokochali, że nie oddali. DT stał się DS.

 KMB AgnieszkaKobraSilver KMB AgnieszkaKobraSilver2

Agnieszka & Kobra, Silver

Agnieszka - zakochana w TTB od wielu lat. Od wielu też lat pomagająca naszej fundacji, na co dzień pracownik w wydawnictwie. Kocha życie! Swoją codzienność dzieli z dwoma rodowodowymi amstaffami - Kobrą i jej synkiem Silverem.
Kobra i Silver - piękne amstaffy, łamiąca serca tych, którzy je poznają. Kochają kanapę jak na TTB przystało. Oprócz kanapy kochają Agnieszkę.

KMB AdaGufi

Ada & Gufi

Ada nie od zawsze była miłośniczką TTB. Kiedyś wychodziła z założenia, że nie jest to typ psa dla niej. No ale wiadomo, bullowatych nie da się nie kochać, jak już się je pozna. Więc i Ada zdanie zmieniła, w chwili gdy na jej drodze pojawił się Świrek - rudy mieszaniec amstaffa z mało ciekawą przeszłością - któremu Ada postanowiła dać prawdziwy dom.Wspólnym szczęściem cieszyli się bardzo krótko, bo zaledwie 3 lata. Ciężko chory Świrek zostawił Adę i odszedł „ za tęczowy most”. Zostawił też olbrzymią pustkę oraz żal, ale i pewność, że każdy następny psiak będzie już w typie bull.
Gufi jest następcą Świrka, i tak jak poprzednik został adoptowany z schroniska. Mimo ciężkich początków, Gufi jest psem wesołym, kochającym wszystkich, bardzo towarzyskim. Z nerwusa stał się największym przytulasem i podbija wszystkie serca.

KMB MałgosiaShagy KMB MałgosiaShagy2

Małgosia & Shagy

Pani Małgosia - od najmłodszych lat mocno związana z historią i tradycją naszej stolicy. Na co dzień matka dwóch dorosłych córek. Miłośniczka psów i zwierząt, młoda duchem i potrafiąca zagadać dosłownie każdego.Zakochana w amstaffach po uszy, za sprawą jednej ze swoich córek. Pani Małgosia wkrótce otwiera sklep zoologiczny, który będzie się nazywał jak jej amstaff.
Shagy – jako szczeniak (najmłodszy z miotu) był malutki, pierdołowaty i chudziutki. Dziś patrząc na niego trochę trudno w to uwierzyć.

KMB KasiaOxa KMB KasiaOxa2

I nasz gość specjalny - Kasia & Oxa

Kasia - chyba nie musimy przedstawiać, ale na wszelki wypadek, Bujakiewicz. Pomaga fundacji już od dłuższego czasu. Od wielu lat zakochana w TTB, na co dzień jest szczęśliwą posiadaczką rodowodowej amstaffki Oxy. Urocza blondynka, z wysokim IQ, codziennie zmienia stereotypy o rasie, a jej amstaffka czynnie jej w tym pomaga.
Oxa - typowa amstaffka, która kocha ludzi! Ogon chodzi jej przy każdej nowo poznanej osobie. Ideał psa, który świetnie odnajduje się w nowych warunkach, co przy aktywnym życiu jej pani jest niezmiernie ważne. Świetnie wyszkolona, biorąca udział w zawodach. Szczęśliwy, aktywny pies w mądrych rękach.

Zapraszamy też do obejrzenia pierwszej części naszej kampanii Kocham Mojego Bullowatego.


 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)