KMB - część trzecia

 KMB banner

KOCHAM MOJEGO BULLOWATEGO!

KMB plakat3

 


  Przedstawiamy trzecią cześć naszej kampanii Kocham mojego Bullowatego
zrealizowanej przez Fundację AST oraz
ART DOG - Pies w obiektywie.

I znów udało nam się namówić pozytywnie zakręconych właścicieli psiaków z grupy terierów typu bull, aby poświęcili swój czas i przyłączyli się do kreowania pozytywnego wizerunku bullowatych i ich opiekunów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym projekcie oraz za to, że wasze psy są tak fantastyczne dzięki Wam.
Miłego oglądania. Fundacja AST Team

Tworząc filmik wzorowaliśmy się na zagranicznej kampanii p.t.: ''I Love My Pit Bull - ACPB PSA''

Obejrzyj video


Kilka słów o bohaterach 3 częsci filmu:

KMB PaulinaMateuszRico

Paulina, Mateusz & Rico

Paulina - studentka, sympatyczna i wesoła.
Mateusz - facet z charakterkiem, pełen energii i pomysłów.
Razem są już kilka miesięcy i stanowią cudną rodzinkę, w której „oczko w głowie” ma ogon i cztery łapy.
Rico, a właściwie Vinyl vel Rico - amstaff znaleziony przez Olę z Art Dog. Po krótkim pobycie w domu tymczasowym, wspólnymi siłami udało się znaleźć parę, która postanowiła wprowadzić do swojego życia wiele zmian, adoptując „energicznego szatana”. Początki nie były łatwe, lecz codzienne treningi, poznawanie siebie nawzajem, a przede wszystkim miłość i cierpliwość, były podstawą do sukcesu.


KMB EwaPrzemekMegi

Ewa, Przemek & Megi

Ewa i Przemek - rozsądni, ustatkowani, wiedzący, czego chcą w życiu. Związani z psami od lat zakochani w psach, postanowili łamać stereotypy "psów morderców".
Megi - piękna czekolada, której blask na chwilę zbladł, ale już powrócił na piedestał, tam gdzie jego miejsce. Jeszcze kilka miesięcy temu wrak psa, dzisiaj cudowna, kochana pitbullka.

KMB MalwinaTeqilla

Malwina & Teqilla

Malwina - uczennica technikum, wesoła i sympatyczna. Zakochana po uszy w swojej suni.
Teqilla - dwunastoletnia amstaffka, zdecydowanie trzecie dziecko rodziny, wychowywana w gronie kochających ludzi! Mimo chorób, które ją dotychczas spotkały, nie daje po sobie poznać, że coś jest nie tak. Pełna energii i jak to bullowaty, wiecznie uśmiechnięta. Seniorka, która notorycznie zapomina o swoim słusznym wieku i duchem pozostaje jak cwany szczeniaczek.

 KMB MartaBeataMegan

Beata, Marta i Megan

Beata i Marta - matka z córką. Obie zabawne, tryskające energią. Nie ma dla nich kilometrów nie do przejechania, jeśli w grę wchodzi ratowanie psiego życia. Ogromnie zaangażowane w życie fundacji. Postanowiły kilka lat temu dać dom właśnie Megan.
Megan - jedna z najbardziej pyskatych, rozpieszczonych amstaffek, jaką przyszło nam spotkać. Kochająca i aktywna, uparta i lubiąca postawić na swoim! Posiadaczka jednych z większych uszu.

KMB MartynaMjiszkaAza

Martyna & Mjiszka i Aza

Martyna - energiczna, zwariowana i pełna pomysłów czyli typowa bulikowa mama. Zresztą za parę chwil nie tylko bullikowa, bo w rodzinie pojawi się kolejne dziecko, tym razem takie dwunożne.
Z Martyną i jej mężem poznaliśmy się na jednym z fundacyjnych zlotów. Pamiętamy ten widok jak by to było dziś: dwa białe bulliki w różowych obróżkach, a na końcu smyczy szczęśliwi rodzice.

Mjiszka i Aza – po prostu dwie przepiękne i cwane bulliczki.

KMB SylwiaNegra

Sylwia & Negra

Sylwia - zgłosiła się do nas do pomocy. Chciała dać dom. Oj długo dobieraliśmy psa dla niej. Zdecydowała się pomóc tej naprawdę niechcianej, pechowej.
Negra - była bezdomna ponad 2 lata. Charakterna uparciuszka.
Połączył je Kraków. Piękne miasto, urokliwe, pełne kultury. I co się okazało? Na wizycie poadopcyjnej nie poznaliśmy Negry! Sylwia i Kraków odmieniły Negruszkę. Stała się kulturalna, tryskająca energią i odmieniona o 180 stopni!

KMB EmiliaMazi

I nasz drugi gość specjalny- Emilia Warabida & Mazi

Emilia - aktorka, a prywatnie niesamowicie ciepła i wrażliwa kobieta. Znacie ją już z sesji zdjęciowej do "Łamie stereotypy" gdzie wraz z Mazi i Amelką dziewczyny oczarowały nas uśmiechem i pozytywną energią.
Mazi - przecudnej urody seniorka, prawdziwa psia dama z charakterem.
Musimy się Wam przyznać że osobiście mamy sentyment do Mazi (dla nas chyba juz zawsze Oszki ) i szalenie nam miło, że możemy zobaczyć obie piękne Panie w kolejnej części KMB.

Zapraszamy też do obejrzenia pierwszej i drugiej części naszej kampanii Kocham Mojego Bullowatego.


 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)