10 zlot fundacyjny - relacja

bullowate zlot10 www relacja

Zlot, zlot i po zlocie…

Tym razem na zlot zawitało ponad 30 psów i jeszcze więcej ludzi. Park Skarszewski po raz kolejny został opanowany przez amstaffy, staffiki, pit bulle i bulliki!

Był spacer, były wspólne pogaduchy, był czas na zabawę i oczywiście na zdjęcia, za które dziękujemy dwóm Aleksandrom – naszej niezastąpionej i zaprawionej w bojach Oli Sędek oraz Oli Habior, która znalazła dla nas chwilkę, a której zdjęcia bardzo kochamy.

A kto był na zlocie? Przede wszystkim dużo adoptowanych od nas psów, ale zawitały także psiaki, których właściciele przyjechali specjalnie do Warszawy, aby pierwszy raz pospacerować z Fundacją AST, co jest dla nas niesamowicie miłe. Nie obyło się bez przesympatycznych niespodzianek, bo odwiedzili nas Kornelek (który aktualnie jest na diecie) oraz Złoty Bull rednosek Corso. A oprócz nich zameldowały się trzy staffiki szkodniki czyli Lazanka, Tiger i Jojek, bulikowa perełka Gabrysia oraz Wolly, super babcia Bulinka, Nesti, Arsi, Lolitka, Bentley, Monti, Boston, Verka, Fokus. Nie jesteśmy w stanie z imienia wymienić wszystkich, za co z góry przepraszamy.

Przed zlotem zapowiadaliśmy niespodziankę, a my oczywiście słowa dotrzymujemy.
Tą niespodzianką była obecność specjalnego gościa Marcina Różala Różalskiego, który przyjechał do Warszawy tylko po to, aby z nami pospacerować, za co serdecznie mu dziękujemy! Po zdjęciach widać, że jego obecność była dla wielu niezłą frajdą. A dla marcina dużą radością było towarzystwo tylko fajnych psiaków i ludzi.

Dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia na zlocie 11-tym. Znając nas też wymyślimy dla Was coś fajnego.

zlotX 1

zlotX 27 zlotX 28 zlotX 16
zlotX 4 zlotX 6 zlotX 19
zlotX 20 zlotX 30 zlotX 32
zlotX 34 zlotX 36 zlotX 37
zlotX 42 zlotX 43 zlotX 11

Różal nie dość, że przyjechał specjalnie aby spotkać się z nami, to jeszcze, niczym zakopiański miś, dał się obfotografować ze wszytskich stron i ze wszystkimi.

zlotX 56 zlotX 55 zlotX 57
zlotX 53 zlotX 54 zlotX 46
zlotX 45 zlotX 39
zlotX 13 zlotX 31 zlotX 10

Pełna fotograficzna relacja jak zwykle na naszym profilu FB - zapraszamy.