Na ratunek Żabie i Sabie!

NaPomoc2Suniom

Jeszcze walczą. Z chorobami, bólem, poczuciem beznadziei i braku szansy na jutro. Za chwilę przestaną, bo ile można mieć w sobie siły, by przeżyć kolejny dzień za kratami. Bez pomocy, bez ulgi w cierpieniu, bez swojego człowieka. Przecież nie możemy przejść obok. Przecież musimy pomóc!
Na razie niewiele wiemy. Oprócz tego że są dwie. Żaba, ta starsza, czarna ma jakiś poważny problem z oczami.

2sunie wydarzenie 1 2sunie wydarzenie 2 2sunie wydarzenie 3

Saba, młodsza, rudo-biała ma zaawansowaną chorobę skóry.

2sunie wydarzenie 4 2sunie wydarzenie 5 2sunie wydarzenie 7

Razem w jednym schroniskowym kojcu od czterech lat odsiadują wyrok. Ale wyrok za co? Za to, że były niechciane? Że się znudziły? A może, że się pochorowały? Nie wiemy, po prostu zostały oddane przez właściciela.

Abyśmy mogli im pomóc, potrzebujemy Waszej pomocy! Być może leczenie rudej Saby trochę potrwa. Być może Żaba będzie długo czekała na dom, bo nie jest młoda. Musimy wiedzieć, że będziecie nas w tym wspierać nie tylko w pierwszych dniach wspólnego entuzjazmu, ale również miesiąc, dwa, trzy później.
Będziemy prosić o pomoc pod postacią karmy, obroży na kleszcze, suplementów na sierść, wsparcia finansowego na diagnostykę i leczenie.
Na chwilę obecną sunie mają wstępnie zapewnione domy tymczasowe. Ale wiele zależy od tego czy np. jedna z nich dogada się z kotem rezydentem i paru innych spraw. Jeśli DT nie wypalą to sunie pojadą do hotelu, a to tylko zwiększy koszty .

Tak więc, czy są jacyś chętni do pomocy? Startujemy za trzy, dwa, jeden…

Osobom chętnym wspierać dwie porzucone, schorowane dziewczynki podajemy nr konta.
W tytule prosimy o dopisek "ŻABA i SABA".

Osobom chętnym do pomocy na miejscu lub zastanawiających się nad adopcją podajemy nasz numer telefonu: 501 797 018

13.08.2014 Żaba i Saba w sobotę przyjechały do fundacji. Okazało się że obydwie sunie kompletnie nie potrafią chodzić na smyczy, wiją się na niej jak węże, niespecjalnie też radzą sobie w „miejskim” otoczeniu. Tak więc pomysł umieszczenia ich w domach tymczasowych w Warszawie na razie nie jest możliwy. Dlatego sunie trafiły na razie do hotelu. Jak wychowawczo je trochę ogarniemy, będziemy starali się je umieścić w DT.

Dziękujemy Wam za odzew na nasz apel i pomoc dla siostrzyczek.
Wpłaty, które do dzisiaj wpłynęły na konto Fundacji AST, dedykowane Żabie i Sabie:
Ewelina W. 30zł, Mateusz R. 5zł, Klaudia K. 10zł, Karolina M. 59zł, Grzegorz P. 50zł, Magda K. 50zł, Katarzyna B. 500zł, Agata K. 8zł, Marzena D. 50zł, Tomasz R. 20zł, Renata S. 20zł, Olga P. 30zł, Jok 50zł, Maria S. 30zł, Karolina K. 10zł, Agnieszka M. 50zł, Katarzyna G. 20zł, Andrzej N. 10zł, Joanna D. 30zł, Karolina S. 10zł, Bartosz G. 50zł, Ewa R. 80zł, Monti 1,55zł, Aneta J. 15zł, Paulina Sz. 30zł, Patrycja P. 40zł, Ewa S. 100zł, Aneta M. 100zł, Katarzyna N. 50zł, Dorota B. 50zł, Karol M. 10zł, Emilian K.50zł, Sabina K. 200zł, Barbara Ś. 30zł, Michał J. 40zł, Damian Rz. 50zł, Iga Z. 50zł, Joanna M. 5zł, Patrycja W. 35ł, Paulina G. 9,71zł, Ewa G. 50zł, Ewa C. 30zł, Beata W. - N. 30zł, Agnieszka G. 50zł (PayPal), Łukasz N. 200zł (PayPal).
Wydatki:
250zł - transport
269zł - dermatolog Saby
RAZEM W SKARPECIE PANIENIEK JEST + 1 889,26zł

Dziękujemy też Anicie za przekazanie legowiska dla jednej z suniek.

Ponieważ sunie mają juz swoje profile, po dalsze wiadomości zapraszamy na nie:
Profil Żaby i Profil Saby
Na bieżąco informacje o suniach oraz rozliczenia bedą pojawiać się na forum fundacji oraz na wydarzeniu FB