Pies na weselu!

pies i wesele www

HAU HAU – kocham cię!
Czyli pies na weselu.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. I chcemy aby uczestniczyli w nim wszyscy bliscy naszemu sercu. I tutaj czasem właściciele psów stają przed dylematem - jak połączyć weselny klimat z obecnością najlepszego czterołapego przyjacielem?

Obecność na weselu dla wielu czworonogów może być zbyt stresującym przeżyciem. Tyle ludzi, taki gwar – jak to wszystko okiełznać. Warto mieć także na uwadze, że nie każdy z gości może pałać tak wielką miłością do psów jak my, a niektórzy z gości mogą mieć uczulenie na sierść psa. Takie sytuacje mogą dodać tylko stresu i wprowadzić niepotrzebny chaos.Dlatego bardzo dobrym pomysłem i polecanym rozwiązaniem będzie uhonorowanie naszych czworonogów symbolicznym pojawieniem się na przyjęciu. Wesele z psim motywem może być zarówno eleganckie jak i zabawne!

Psy zapraszają
Uroczym rozwiązaniem będzie wplecenie motywu psiego w papeterię ślubną. Na samych zaproszeniach mogą pojawić się dwie zakochane mordki lub subtelniejsze motywy jak odciski zwierzęcych łap. Psi motyw przewodni może się też znaleźć na winietkach weselnych czy menu.

01E5kcb-xoxJcpIWwQ3NtDOI1DtaL4L-N h--0ca03UZJHv 93a7A8ZguUr--nBeQXYQzGEj6LpgNCBxIYnJlg

Psie słodkości
Okazją do uhonorowania naszego psiaka może być też wyjątkowy słodki bufet. Oczywiście nie chcemy przesadzić i zrobić z niego stoiska z karmą i kostkami ale już cupcake z psimi mordkami i łapkami, a do tego proporczyki i kilka zdjęć w rameczkach to będzie prawdziwy weselny hit! Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest wiele możliwości kolorystycznych, które możemy wykorzystać. Psi motyw weselny nie narzuca nam kolorów, dzięki temu reszta dekoracji może pozostać w naszym wymarzonym odcieniu.

F5KLj6DjuJlxMsZR3BRU2K1VElYe8fjfNWSNo2Ru0xEzt4Jv8kUAPyJnHDotAjaO5-ye ZwyyiVhr9grZf4c-c XAYKg5hmwQYe2G-8ruvwANS5FzdCtBtx8MReg9z01zc

Foto-hau!
Jeśli pies jako uczestnik wesela to nie najlepszy pomysł, to już sesja ślubna z jego udziałem może się okazać niezapomniana. Sesja nie powinna trwać zbyt długo, by nie stała się uciążliwa dla naszego psiaka. Dlatego warto przemyśleć ją wcześniej i zaplanować kilka ciekawych ujęć. Inspiracje z łatwością znajdziecie w Internecie. Dodatkowo możecie przygotować kilka gadżetów – muszka dla psa lub obroża upleciona z kwiatów i smycz z grubej wstążki podkreślą uroczyste chwile. Warto jednak przetestować takie elementy wcześniej tak by na sesji wszystko przebiegło bez problemów.

mvCVyTrPM2RJYPd78nuQMK0CnZ5JPG6rrDTTDx2zVDY

Psy będą Wam wdzięczne
Psie wesele będzie też wspaniałą okazją do pomocy czworonogom! Datkami lub prezentami możecie wesprzeć psy w potrzebie. Nie będę rekomendowała zbierania karmy (duże, ciężkie, no i zapach niezbyt weselny) ale już włączenie w przyjęcie wolontariuszy, którym goście będą mogli przekazać datki na zwierzaki to świetny pomysł. Możecie też poprosić gości o nieprzynoszenie kwiatów lub wina ale o wpłacanie pieniędzy na konto Fundacji. Jeśli wśród gości weselnych będzie wielu właścicieli psów możecie też ustawić kosz – miejsce zbiórki psich podarunków. Koce, legowiska czy zabawki uszczęśliwią niejednego psiaka.

logo MUSCARI koral

Jeśli marzy się Wam wyjątkowe wesele z pięknymi kwiatami i dekoracjami (niekoniecznie z psim motywem) i jednocześnie chcielibyście wesprzeć psy w potrzebie to serdecznie zapraszamy! Pary, które wesprą na swym przyjęciu AST Fundacja Na rzecz Zwierząt Niechcianych otrzymają od nas 5% zniżki na całość dekoracji!

Muscari. Kwiaty, dekoracje.

www.muscari.pl