I ty mozesz zostać Mikołajem!

PsiachetnePaczka www

 

Myślicie już o listach do Mikołaja? My myślimy. I zaczynamy je pisać. Za tych co pisać nie dadzą rady, bo ciężko psią łapką utrzymać długopis. Słuchamy uważnie szeptanych na ucho małych psich marzeń i potrzeb i skrzętnie je notujemy. A może i Wy chcecie nas wspomóc w realizowaniu tych wyjątkowych listów do Mikołaja? Tak aby w Święta każdy z naszych podopiecznych znalazł dla siebie prezent z wymarzonymi rzeczami?
Zapraszamy Was do udziału w już drugiej edycji PSIAchetnej Paczki!
Zdradzamy Wam marzenia naszych bezdomnych psiaków i zachęcamy do pomocy w realizacji tych marzeń.  

PSIAchetne paczki można wysyłać na adres:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych ul. Żwirki i Wigury 47/16, 02-091 Warszawa.
Psiachetne paczki nie muszą zawierać wszystkich rzeczy z listy, można wysyłac też prezenty paru psiakom na raz (np. koce lub zabawki dla paru psów).
W razie pytań zapraszamy tez do kontaktu - tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PsiachetnePaczka2 Chilli

Chilli jest już z nami 7 rok. Skrzywdzona przez człowieka za młodu, bardzo długo walczyła z różnymi problemami. Bardzo długo trwało ponowne jej oswajanie ze światem i z ludźmi, zanim zdecydowaliśmy się zacząć szukać jej domu. Niestety jej problemy w zachowaniu powodują, że nie znalazł się do tej pory nikt, kto zechciałby podarować dom tej pięknej i mądrej ale niestety „niełatwej w obsłudze” suni.  A o czym, poza domem, marzy nasza czekoladowa piękność? Chilli zdradziła nam że bardzo chciałaby od Mikołaja dostać nową obróżkę, posłanko i miękki kocyk oraz zabawki, bo stare trochę już zużyte. Lubi piłki i szarpaki. Przydałaby się tez karma karma Brit Care Lamb & Rice oraz środki p. kleszczom (na psa ok. 30 kg).

PsiachetnePaczka2 Zelda

Zelda to nasza najstarsza stażem podopieczna. Jest z nami już 9 lat a my wciąż nie rozumiemy, dlaczego ten sympatyczny pies nie trafił na swojego człowieka. Dlatego że nie jest rasowa i miewa problemy ze zdrowiem? Czy po prostu lost się nie chce do niej uśmiechnąć.  Umilmy Zeldzie tegoroczne święta. Wiemy, że nasza Zeldzicha od Mikołaja bardzo chciałaby dostać nowe zabawki, a w szczególności prasowane kości, bo tymi uwielbia się bawić. Miękki kocyk pod nie najmłodszą już pupę. Szampon, żeby ładnie pachniec i suplemeny na stawy, żeby łatwiej się biegało. Może jeszcze jakieś środki przeciwko kleszczom (do 30 kg) oraz worek jedzonka dla seniorów, np. Brit lub Bosch Senior.

PsiachetnePaczka2 Zula

Zula to nasza bardzo dzielna podopieczna. Jest po dwóch operacjach usuwania listw mlecznych i walce z rakiem, jak na razie wygranej. Jedyne czego jej brakuje do szczęścia to nowy dom. Chcemy umilić Zuli nadchodzące święta, wiemy że jej marzeniem są nowe zabawki, najlepiej piłeczki, bo je Zuleńka uwielbia. Obróżka i smyczka dla tej eleganckiej damy. Przytulne posłanko i nowy kocyk. Oraz oprócz przyjemności tez coś praktycznego – lek Enarenal, środki przeciwko kleszczom oraz karma weterynaryjna Royal Canin RENAL.

PsiachetnePaczka Mojra

Mojra to młoda, ponad roczna sunia. Śliczna, trochę rozbrykana, ale wychowująca się pod czujnym okiem fachowca, czyli wspomagającej nas Sylwii z SuperrDog. Mojra jest u nas dość długo jak na młodego psa. Być może dlatego, że jest głucha. Ale przecież to w niczym nie przeszkadza. Potwierdzi to każdy opiekun głuchego psa.
Mojra, jak każdy dzieciak, bardzo czeka na Mikołaja. I marzy, by ten przyniósł jej kong, bo to odpowiednia zabawka dla pełnego energii dzieciaka. A do tego puszki Dolina Noteci z jagnięciną, żeby można je było do tego konga pakować. Mniam. No i marzxy jej się jakas modna obróżka dla młodej damy. I miękki kocyk. A z poważniejszych rzeczy to karma Brit Care Adult Lamb & Rice i środki przeciwko kleszczom.

PsiachetnePaczka2 Suri

Babcia Suri nie miała łatwego życia. Do nas trafiła ze schroniska, starutka, chudziutka, z problemami z chodzeniem. Niestety do tego doszedł wylew. Chuchamy i dmuchamy a jej tymczasowa opiekunka Karolina dosłownie nosi ją na rękach. Wierzymy w to, że będzie jeszcze lepiej, bo Suri po prostu na to zasługuje.  Chcielibyśmy by i ona znalazła coś dla siebie pod choinką. Najlepiej kocyki, dużo kocyków, bo niestety czasem starsza pani nie radzi sobie z trzymaniem moczu. Do tego elegancka obróżka (obwód szyi ok. 48 cm). Oraz z rzeczy praktycznych - suplementy na stawy, lek Karsivan, środki przeciw kleszczom (ok. 22 kg) oraz karma Brit Care SeniorLamb & Rice.

PsiachetnePaczka Balbina

Balbina to nasza kolejna Złota Bullka. Ma 12 lat i problemy z sercem. Jest delikatna, grzeczna i spokojna. Taka po prostu do przytulenia. Nasza łaciata Balbinka zdradziła nam, że od Mikołaja chciałaby dostać nowa obrożę i kocyk. A do tego jakieś suplementy na stawy, lek Vetmedin 5/10mg i preparat przeciwko kleszczom (do 30 kg). No i trochę jedzonka, najlepiej karmę Bosch z jagnięciną, bo jest trochę uczuleniowcem.

PsiachetnePaczka2 Zeta

Zeta ma ok. 12 lat i jest po prostu cudowna. To naprawdę złoty Złoty Bull. Do kochania i całowania. A jednak nowego domu brak. I taki właśnie prezent pod choinkę najbardziej byśmy chcieli dla Zetki. A sama Zeta powiedziała nam, że oprócz domu marzy o nowych zabawkach, eleganckiej obróżce i miękkim puchatym kocyku. Do tego przydałyby się środki przeciwko kleszczom (do 25 kg), suplementy na stawy i karma Brit Care Senior Lamb& Rice.

PsiachetnePaczka Ruby

Ruby ma 13 lat, wiele lat spędziła w schronisku, skąd trafiła do nas jak stary schorowany pies. Aktualnie przeżywa drugą młodość w domu tymczasowym u Marty i Szermana. Ruby bardzo chciałaby od Mikołaja nową zabawkę, najlepiej piłkę bowiem jest wielką fanką piłek. A do tego kocyk. Reszta prezentów jest już bardzo praktyczna bo Rubina niestety ma swoje problemy ze zdrowiem. Dlatego drogi Mikołaju, prosimy Cię o puszki Trovet Intestinal z kaczką DPD, suplementy na stawy AniFlexi+, leki: Karsivan, Vetmiedin 5/10mg, Euthyrox 100/150/200mg, Propalin i środki p. kleszczom ok. 20 kg.

PsiachetnePaczka Pyza

Pyza ma 9 lat. W schronisku przesiedziała 5! Mimo, że jest Astem na szóstkę. Grzeczna, zgodna i uwielbia dzieci. I tak samo jak one marzy o prezentach. Wyznała nam na ucho, że bardzo chciałaby dostać jakaś fajną zabawkę, nową obróżkę (obwód szyi 52 cm) a do kompletu do niej i smyczkę i puchaty kocyk. A do tego zestaw rozsądkowy czyli suplementy na stawy, środki przeciwko kleszczkom oraz karmę Brit Care weight loss rabbit & rice (bo walczymy z nadwagą).

PsiachetnePaczka Toto

Nasz młody Toto, uroczy, przystojny, aczkolwiek trochę niewychowany, wstydził się przyznać, że też ma świąteczne marzenia. No bo jak to – taki facet i myśli o prezentach. A jednak. Toto marzą się nowe zabawki, najchętniej jakieś gryzaki. Oprócz nich nowa obroża (dla prawdziwego faceta o obwodzie szyi do 50 cm) a do niej smycz i 10-metrowa linka (bo uczymy się chodzenia i przychodzenia i w ogóle się wychowujemy). Dlatego też prosimy o dość nietypowy prezent dla chłopaka – kennel klatkę o wymiarach 107-109 po najdłuższym boku DOG V. No i może jeszcze środki przeciwko kleszczom (do 30 kg) i karmę Brit Care Lamb & Rice.

PsiachetnePaczka Gigi

Gigi to 3-letnia stafficzka z silną alergią. Opieka nad nią jest wymagająca i kosztowna, ale dla Gigi warto się starać, bo to psi słodziak. Ślicznotka nasza ma jedno marzenie – zabawki, dużo zabawek. My zdroworozsądkowo, dodajemy do tego bardzo konkretne potrzeby: szampon dla psów ATOPO 7, Bravecto, Gammolen (zwykły, żółty) oraz karma Wolfsblut Wide Plain Adult.

PsiachetnePaczka Koka

Koka ma za sobą niełatwy czas, brak miłości, opieki, a nawet spacerów. Ale teraz jest już dobrze – spacerować może dowoli po okolicznych lasach a i na brak miłości w domu tymczasowym nie może narzekać. Naszej, niemłodej już Koce marzy się miękki kocyk i posłanko ale i też zabawki, bo to że jest starsza panią, nie odbiera jej wcale chęci do życia. Zdradziła nam tez że miło by było dostać nową elegancką obróżkę. My w jej imieniu prosimy też o obróżkę przeciwko kleszczom Oresto (ze względu na bliskość terenów leśnych) i karmę Brit Care Senior z jagnięciną.

PsiachetnePaczka Gemma

Gemma to ruda 6-letnia ślicznota. Wesoła jak staffik i łakoma jak staffik. Dlatego też bardzo chętnie pod choinką znalazłaby jakieś smaczki, które można dostawać na przykład za grzeczne zachowywanie się na spacerze. A do tego może jakąś piłeczka, najchętniej taka ażurowa. No i kocyk, bo jak to tak bez kocyka. Gemma chętnie też wyszuka pod choinką karmę Simpsons Premium Duck & Potato oraz ochronę przeciwko kleszczom, obrożę Foresto albo tabletki Bravecto.

PsiachetnePaczka Tesi

Tesi to nasza 2-letnia śnieżynka, trochę rozbrykana i niewychowana, ale pracujemy nad tym, by to zmienić. Tesi pod okiem szkoleniowca tez bardzo się stara i chyba zasłużyła na to, by przyszedł do niej Mikołaj. A dostać by od niego chciała fajne zabawki i smakowite gryzaki, nową i mocną obrożę typu El pero lub Pitman (szerokośc na 4 cm, obwód szyi 47 cm). A do tego jeszcze środki przeciwko kleszczom (do 25 kg) i karmę Brit Care Adult Lamb.

PsiachetnePaczka Borys

Naszemu złotemu seniorowi Borysowi marzy się od Mikołaja jakaś zabawka odpowiednia dla starszego pana, miękki kocyk do grzania kości, suplementy na stawy, środki przeciwko kleszczom (do 30 kg) oraz karma Brit Care Lamb Rice senior.

PsiachetnePaczka Zelka

Żelka ma 9 lat, ale wygląda o wiele młodziej. I mimo problemów ze stawami tak tez się zachowuje. Dlatego też jako pierwsze swoje marzenie prezentowe wymienia zabawkę. Następne marzenie to nowa obroża (obwód szyi 49 cm) ze smyczką do kompletu, żeby wyglądać elegancko na spacerach. Żelka w ogóle dba o wygląd, dlatego tez prosi o jakiś pachnący przyjemny psi szampon. No i jeszcze o kocyk, suplementy na stawy, środki ochrony przeciwko kleszczom (do 25 kg) oraz karmę weterynaryjną z serii URINARY S/O.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)