panel_darowizny

„Miłość psa jest bezcenna, za wszystko inne zapłacisz.”

Cel, jaki powzięliśmy – ratowanie bezdomnych psów – niesie za sobą spore koszty związane m.in. z przewozem, leczeniem, zapewnieniem pobytu w psich hotelach lub domach tymczasowych, wyżywieniem, zakupem klatek do transportu oraz różnego rodzaju akcesoriów.

To, jak wielu skrzywdzonym czworonogom możemy pomóc zależy od środków, jakimi dysponujemy. Ponieważ jako fundacja nie otrzymujemy żadnych dotacji, możemy liczyć wyłącznie na przekazywane nam darowizny i jedynie ich wysokość kształtuje skalę naszej pomocy.

Dlatego z wielką wdzięcznością przyjmujemy każdy, najmniejszy nawet datek na rzecz naszej Fundacji. Datki można wpłacać na pomoc ogólną, można też zadeklarować pomoc konkretnemu psu, zostając jego Wirtualnym Opiekunem. Chętnie przyjmujemy też wszystko to, co naszym fundacyjnym psom jest potrzebne na co dzień: karmę, również tą specjalistyczną lub weterynaryjną, akcesoria dla psów takie jak: miski, smycze, obroże, zabawki dla psów, środki zapobiegające kleszczom i pchłom, klatki kennelowe.
Aktualnie prowadzimy dwie akcje: Pełna Miska oraz Uchroń Bulla przed Babeszją. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Pomagać może naprawdę każdy, wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji AST lub przekazując nam dary rzeczowe. Pamiętaj, każda złotówka wpłacona na rzecz fundacji, to szansa dla kolejnego psiaka - szansa na nowe, normalne życie..