Greta m2

GRETA
w typie charta, wiek ok 12 miesięcy

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny. 
Zdrowie: po wypadku komunikacyjnym, połamana miednica.

Miejsce pobytu: dom stały, Białobrzegi

Greta to bardzo nietypowa nasza podopieczna. Jest to bowiem młoda charciczka znaleziona w okolicach Grójca po wypadku komunikacyjnym. Znalazła ją Iwona, która przez lata opiekowała się naszą Zeldą. Ponieważ suni groziła eutanazja zgarnęła ją z ulicy i tak Greta została załogantką ASTów. Sunia nie jest w żaden sposób oznakowana.
Greta jest po szczegółowych badaniach. Na dziś jej największym problemem jest pogruchotana miednica. Przed Gretą ciężki czas, bo musi mieć ograniczany ruch, a jest to przecież młody chart pełna wigoru. Iwona wraz z córką Olą bardzo ją pilnują, noszą i ukochują.
Prosimy Was o wsparcie dla Gretki. Potrzebujemy posłanek, kocyków oraz kołderek dziecięcych aby młodej było miękko w zadek. Zapraszamy Was do wspierania skarpety Grety na potrzeby jej leczenia. Pamiętajcie, że zawsze wspólnie czynimy dobro. Wiemy, że tym razem to nie bullowaty, ale przecież to nadal psiak w potrzebie. 
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA GRETA

Greta 1 Greta 2 Greta 4 Greta 5

14.12.2019 Wczoraj zabiegowi rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego została poddana charciczka Greta. Operację nasza szczupła pannica zniosła bardzo dzielnie. Teraz dochodzi do siebie w cudownych rękach domu tymczasowego. Do dalszych działań zostanie nam operacja drugiego więzadła.

13.03.2020 Greta trafiła pod nasze skrzydła kilka miesięcy temu. Przez te miesiące w domu tymczasowym przeszła cudowną metamorfozę, zarówno psychiczną jak i fizyczną. W temacie zdrowia to już wychodzimy na prostą. Miednica się zrosła i sunia z powodzeniem przeszła sterylizację oraz operacje rekonstrukcji więzadeł w kolanach. Gretka to pies o bardzo delikatnej konstrukcji psychicznej. Mocno lękowa pannica, która nie została nnauczona życia. Na szczęście jej opiekunowie wykazują się nie lada spokojem w codziennej opiece nad nią. Dla nas jest miodem na serce oglądanie ich wspólnych spacerów. Wszystko idzie ku lepszemu.

Greta 10 Greta 11

04.04.2020 Mimo paskudnej historii to Greta jest jednak chyba psem w czepku urodzonym. Miała wielkie szczęście, bo znalazła ją Iwona, która uratowała ją przed eutanazją, na którą namawiali ją strażnicy w dniu znalezienia. Trafiła do nas a my fachowo i kompleksowo zajęliśmy się nią, pomagając stanąć na łapy bez bólu. No i na koniec – zamieszkała u rodziny Iwony! Po wielu miesiącach wygląda jak milion dolarów i mimo że jest „wypłochem”, znalazła niezwykle dobrą, wyrozumiałą i troskliwa rodzinę. Zyskała nie tylko wspaniałych opiekunów ale też przepiękne tereny do długich spacerów. Cieszymy się, że codziennie niesiemy pomoc, a do tego w sposób bardzo przemyślany, w trosce i w chęci przywracaniu zdrowia. Finalnie los daje nam za to super fajnych ludzi, którzy tworzą z nami FAMILY AST.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)