Peruna m2

PERUNA
w typie cane corso, wiek ok. 2 lat.

Wygląd: idealnie czarna. 
Charakter: lękowa, delikatna, wrażliwa.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Bojano, okolice Trójmiasta.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Peruna to około 2-letnia sunia, w typie cane corso. Pod skrzydła Fundacji trafiła wraz z bokserem Grantem, po śmierci ich właściciela. Panna aktualnie przebywa w hotelu „Na sześciu łapach” w Bojanie koło Trójmiasta. Peruna do tej pory była psem mieszkającym w bloku. Jest dość lękową sunią, co na szczęście nie wpływa mocno na jej funkcjonowanie w mieście. Jest w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale dzięki metodzie „przez żołądek do serca” szybko przełamuje lody. Jest to bardzo delikatny i spokojny pies. Perunie potrzebny jest troskliwy przewodnik, który da jej wsparcie i pomoże w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, bo w tym pięknym dużym psim ciele drzemie ogromny potencjał, tylko trzeba umieć go wydobyć. Peruna na terenach wiejskich pięknie chodzi na smyczy, w mieście ocenilibyśmy to na minus cztery. Za to pasażerką podróży samochodowych jest fenomenalną, zdecydowanie nada się na globtrotterkę!
Aktualnie hotelowi opiekunowie starają się powoli nadrabiać braki w socjalizacji panny, także w jej relacjach z innymi psami, których poza Grantem, zbyt wielu nie poznała. Sunia nie wie do końca jak się wśród nich zachowywać, więc bywa niekulturalna, ale przy mądrym doborze towarzystwa, miałaby szansę zamieszkać z drugim psem. Peruna ze względu na swą lękliwość trochę dłużej adaptuje się w nowych sytuacjach, co może objawiać się np. początkowym szczekaniem podczas zostawania, ale u nas w miarę upływu czasu problem występuje coraz rzadziej. Dla Peruny szukamy zarówno domu tymczasowego, otwartego na pracę, jak i domu stałego. W jej sprawie prosimy o kontakt na mail, o napisanie kilku słów o sobie, o warunkach w jakich pies miałby mieszkać. Nie krępujcie się pisać dużo o sobie, ułatwcie nam poznanie Was jako potencjalnego domu dla naszego skarbu.

Peruna 3 Peruna 4 Peruna 5
Peruna 6 Peruna 8 Peruna 9

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)