1% dla fundacji AST

1procent 2021 baner

 

1procent 2021

 

Poznajecie?
Od zera do bohatera. Od wypłosza do gałgana... Historia Galinki to jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz, które udało nam się przeprowadzić dzięki Waszemu wsparciu.
Wypuszczając w świat, do domu adopcyjnego każdego kolejnego fundacyjnego podopiecznego, mamy poczucie, że znów trochę zmieniliśmy rzeczywistość na lepsze. I to poczucie daje nam siły do dalszego działania.
Nie ma bowiem w tej działalności nic piękniejszego niż beztroski uśmiech rozkwitający na psiej paszczy.

Czego chcemy w przededniu kolejnej wiosny?
Chcemy więcej. Chcemy śmielej. Chcemy rozwijać skrzydła i zgodnie z naszą misją nieść nadzieję tym czworonogom, które już ja straciły.
Marzenia i plany mamy ogromne. Nie brakuje nam zapału. Aby jednak to wszystko było możliwe do ziszczenia potrzebujemy stabilności i Waszego wsparcia. Bo bez Was i Waszej pomocy nie ma nas, nie ma fundacji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnym momencie piszemy te słowa i z jak wielką niepewnością wielu z Was patrzy w przyszłość. Dlatego prosimy o to, co możecie nam podarować bez żadnego ryzyka. Wasz 1%. Ten procent od lat stanowi odczuwalną część naszego finansowania i pozwala łapać oddech. Jest ważny - niezależnie od tego, jaka kwota widnieje na rozliczeniu. Każda złotówka przybliża nas do celu i do kolejnej pięknej psiej przemiany.

Jak nas wesprzeć? Bardzo prosto!
Wystarczy w zeznaniu PIT wpisać numer:
KRS: 0000006471

 

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)