Fundacja AST Fundacja AST

Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 30 Maj 2013, 17:03

Babci Tekili zostalo niewiele czasu...i mocno zastanawiam się nad tym, że jeśli nie znajdę jej dt domowego to niech ją lepiej właściciel uśpi, niz ma się tułać po zimnych boksach:(
Tekila mlodsza - nie ma kasy na hotel...nie wiem, co z nią będzie
W schronisku w Dyminach już 3 są...


1. TEKILA 4 lata.

SUNIA CIERPIĄCA PRZEZ CZŁOWIEKA - WŁASNEGO WŁAŚCICIELA!!!! Wyjechał do Anglii, a sukę jacyś ludzie przyprowadzili do schronu, gdzie nie zostala przyjęta.
Obecnie jest zabrana na działkę, gdzie nikt nie mieszka Sunia była na maxa przerażona, nie wiedziała, co sie dzieje. Koleżanka odwiedza ją codziennie, od 2 dni sunia trochę się wyciszyła i dała się odpiąć z linki i poszła na spacer, gdzie jej zachowanie było o 180 % inne. Ogon w górę, ochoczo szla na psacer. Wczoraj wpychała tyłek na kolana dziewczyny. Ona tam nie może tak siedzieć uwiązana na lince przy budzie...

Image

Image

Image

Image

Na spacerze wygląda tak:

Image

Image
Ostatnio edytowany przez andzia69 07 Paź 2013, 17:59, edytowano w sumie 5 razy
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce - 2 pręgowane TEKILE - PROSZĘ O POMOC!!!

Postprzez andzia69 » 30 Maj 2013, 17:14

2. Tekila prawie 9- letnia przebywa jeszcze w swoim domu...ale za miesiąc, góra 2 jeśli nie znajdzie domu to ją uśpią :(
Powód - sunia ma od czasu do czasu problemy z uszami i raną pomiędzy opuszkami, która się jej robi. Ktoś stwierdził, ze na tle alergicznym, a ostatnio stwierdzono gronkowca - ale nie wiem już jakiego. A więc wszyscy - weterynarze, ginekolodzy, rodzina - wywarli presję na jej właściciela, że pies musi opuścić dom, bo stwarza zagrożenie dla ciąży (bliźniaki), a potem dla dzieci :(

Sunia jest przyjazna do ludzi, dzieci, z kotem podobno też się umie dogadać. Proszę dla niej o dom tymczasowy...albo stały. Jak ją widzę, to jakbym swoją Torę widziała...Ona czuje, ze coś jest nie tak...nie chce chodzić na spacery, siedzi zamknięta na balkonie - żeby zminimalizować ZAGROŻENIE!!! Całe życie mieszkała w mieszkaniu...a teraz za to, że oddała swojemu panu prawie 9 lat życia ma dostać igłę??? Nie mogę się z tym pogodzić :(

https://www.facebook.com/events/474958802578451/

Image

Image

Image


Tekst do ogloszeń - gdyby ktoś mogł:

".Jestem Tequila i niedługo skończę 9 lat.
Mieszkałam do tej pory ze swoim panem i panią, która kiedyś wyjechała i już nie wróciła...jest daleko, ale nawet ona mnie nie chce..i nie wiem dlaczego..przecież kiedyś mówiła,że mnie bardzo kocha..:((
Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nowe okoliczności spowodowały,że już nie mogę mieszkać w swoim domu..:((
Tylko ja nie mam za dużo czasu...dlatego potrzebuję szybko nowego domku..który się mną zaopiekuje na stare lata..
Dodam,że jestem fajną sunią, która uwielbia towarzystwo ludzi- dorosłych, jak i dzieci, które mi kiedyś w zabawie wkładały swoje głowy do mojej mordy...:)) nawet mi się to podobało..
Myślałam,że do końca swoich dni będę grzała futerko w swoim domku, jednak tak się nie stanie..:(((
Mam czasem problemy se swoją skórą- wtedy zaczynam się drapać i muszę brać leki.
Uwielbiam się przytulać do ludzia i rozdawać buziaki...A inne psy...hmm..jak każda kobietka mam swoje humory i czasem mogę się zezłościć, choć ostatnio rzadko mi się zdarza..Kotki mi generalnie nie przeszkadzają- nawet mam kolegę, z którym lubiłam się bawić..
Dzieci mieć nie będę..bo już nie mogę ich mieć. Problemy ze mną tak naprawdę żadne!! Nie brudzę, nie naprzykrzam się, zostaje grzecznie w domu, kiedy wszystkich nie ma.
Potrzebuję jedynie swojego kącika i ciepłej miseczki przy boku człowieka, z którym spędzę ostatnie chwile swojego życia...
Proszę..pomożesz mi to przeżyć..? Nie chcę jeszcze odchodzić..."

kontakt w sprawie adopcji - andzia69@poczta.fm, tel. 604275553
Ostatnio edytowany przez andzia69, 31 Maj 2013, 20:18, edytowano w sumie 1 raz
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce - 2 TEKILE - 9-letnia i 4- letnia POMOCY!!!!

Postprzez andzia69 » 31 Maj 2013, 20:16

Gdyby ktoś mógl pomóc w ogłoszeniach, to bylibyśmy wdzieczne ...

Tekst do 1 Tekili - jedzie we środę do hotelu, bo niestety chętni, którzy ją chcieli nie nadawali się :(

Tekila to sunia w typie amstafa. ma 4,5 roku.mieszkała całe życie na kanapie w ogromnym blokowisku. w zeszłym tygodniu została przywieziona pod schronisko w Kielcach przez matkę właściciela. Kobieta oświadczyła, że jest chora, nie ma siły zajmować się psem. Obowiązek opieki spadł na nią , gdy syn wyjechał do Anglii.
schronisko odmówiło przyjęcia psa, a kobieta zagroziła , że wypuści psa do lasu w kagańcu .
i tak Tekila trafiła pod naszą opiekę . Sukę w trybie natychmiastowym należało zabrać spod schroniska. Szybko znalazł się tymczas. niestety warunki bardzo odbiegają od tych , w jakich suka żyła do tej pory. jest na działce przy budzie.
suka przerażona , oszołomiona nie pozwlała dojść do siebie przez kilka dni. swoje przerażenie wyrażała warcząc na nas.
ale nasza cierpliwość dała dobre rezultaty. sunia zaufała nam i dała podejść do siebie. zabrana na spacer Tekila odzyskała wiarę w lepsze jutro. cieszy się na nich jak szczeniak.
gdy zostaje sama płacze okropnie.
na spacerach mało interesuje się innymi psami, wręcz olewa wszelkie Burki pyskujące przez ogrodzenie. troszkę ciągnie na smyczy, ale jest to w tej sytuacji zrozumiałe. nie miała dość ruchu przy starszej kobiecie. bardzo ładnie reaguje na komendę "wróć" i "stój". daje się głaskać , choć można zauważyć , że ręce poznała nie tylko jako źródło pieszczot :(
daje sobie obejrzeć łapy , z ręki bierze bardzo delikatnie jedzenie. jest spragniona pieszczot. z młodzieżą i mężczyznami nie ma problemu. rowerzyści, samochody też nie robią na niej wrażenia
nie wiem jak reaguje na małe dzieci. z kolei co mogę napisać na pewno , to to że była szczuta na koty. i na pewno nie powinna z nimi zamieszkać .
bardzo ładnie jeździ samochodem i chodzi bez problemu w kagańcu.
jestem pewna, że Dom który ją przygarnie będzie miał wiele radości .
w razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić : Ada 696 048 840

Tu jej wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/569160786440689/?ref=3
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce - 2 niechciane, niepotrzebne suczki 4 i 9 letnia

Postprzez andzia69 » 02 Cze 2013, 22:39

Nowe zdjęcie Tekili mlodszej i jej wydarzenie: https://www.facebook.com/events/569160786440689/

Image

Image

Image

Image
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce - 2 niechciane, niepotrzebne suczki 4 i 9 letnia

Postprzez andzia69 » 04 Cze 2013, 11:28

tekst do ogłoszeń starszej niuni:

...Jestem Tequila i niedługo skończę 9 lat.
Mieszkałam do tej pory ze swoim panem i panią, która kiedyś wyjechała i już nie wróciła...jest daleko, ale nawet ona mnie nie chce..i nie wiem dlaczego..przecież kiedyś mówiła,że mnie bardzo kocha..(
Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nowe okoliczności spowodowały,że już nie mogę mieszkać w swoim domu..(
Tylko ja nie mam za dużo czasu...dlatego potrzebuję szybko nowego domku..który się mną zaopiekuje na stare lata..
Dodam,że jestem fajną sunią, która uwielbia towarzystwo ludzi- dorosłych, jak i dzieci.
Myślałam,że do końca swoich dni będę grzała futerko w swoim domku, jednak tak się nie stanie..((
Nie brudzę, nie naprzykrzam się, zostaje grzecznie w domu, kiedy wszystkich nie ma.
Potrzebuję jedynie swojego kącika i ciepłej miseczki przy boku człowieka, z którym spędzę ostatnie chwile swojego życia...
Proszę..pomożesz mi to przeżyć..? Nie chcę jeszcze odchodzić..."
Kontakt w sprawie adopcji: andzia69@poczta.fm, tel. 604275553
Pomożemy w transporcie do innego miasta. Sunia przebywa w Kielcach."

Image
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce i okolice - wysyp bullowatych :( babcia i reszta

Postprzez andzia69 » 27 Cze 2013, 23:32

3. Iga - ma ok. 8 mies. MA DOM
Image

Image

Image

4. Sunia ok. 2-letnia Gerda, która trafiła do schronu - kolejna pręgowana!!! Schron Dyminy

Image

5. .bulinek Gumiś - GUMIŚ JAKO JEDYNY JUŻ W NOWYM DOMKU!

Image
Ostatnio edytowany przez andzia69 07 Paź 2013, 18:01, edytowano w sumie 2 razy
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce i okolice - wysyp bullowatych :( babcia i reszta

Postprzez andzia69 » 29 Cze 2013, 18:20

Gumiś - jak na razie nie wykazuje zachowań agresywnych w stosunku do czlowieka, innych psów, które są w boksach. Potrafi się odnaleźć w tlumie ludzi, nie boi się samochodow, ruchu ulicznego. W zabawie jest czasem niedelikatny - złapie za mocno zębami za rękę - ale bez jakiejkolwiek agresji. Ma ok 3-4 lat. Dałam ogloszenia na tablicy, gumtree i zaginionych psach, że szukamy właściciela...ale ja szperając i szukając nic nie znalazłam, zeby go ktoś szukał. Został odpcholy i odrobaczony. Pchel mial full i byl pogryziony przez komary.

Reszta psiakow bez zmian...
Ostatnio edytowany przez andzia69, 07 Paź 2013, 18:01, edytowano w sumie 1 raz
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce i okolice - wysyp bullowatych :( babcia i reszta

Postprzez andzia69 » 24 Lip 2013, 16:27

Gumiś prawdopodobnie przeprowadzi się w weekend do nowego domu....prawdopodobnie, bo rozwalił sobie łapę, ma gluta w nosie i bierze antybiotyk :( Mial gorczkę i byl tak słaby w poniedzialek, ze nie był w stanie dojść do samochodu :( Ale dzisiaj czuje się dużo lepiej, opuchlizna z łapki zniknęła, gluty też jakby mniejsze...

co do "naszych" astek....nic się nie zmieniło :(

Filmiki z Tekilą młodszą:

https://www.facebook.com/photo.php?v=493998884010058
https://www.facebook.com/photo.php?v=493978850678728
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Kielce i okolice - wysyp bullowatych :( babcia i reszta

Postprzez izuś_85 » 24 Lip 2013, 22:05

tekilkom zrobiłam na razie po dwa ogłoszenia ale padam na ryjek reszte jutro bo zasypiam :lol:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Kielce i okolice - wysyp bullowatych :( babcia i reszta

Postprzez pchelka1989 » 25 Lip 2013, 11:32

Jakieś wieści od bullinków? I od Gumisia? Wyjątkowo przypadł mi do gustu ;)
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Następna

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości