Fundacja AST Fundacja AST

Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez pyszczydlo » 07 Gru 2013, 22:44

Atewi napisał(a):Halo, człowieki ! Jak tam Tequilla :?:
Mam nadzieję, że to milczenie to dobry znak (taa nadzieja matką...). Koniec roku coraz bliżej..........

z tego co mi wiadomo Tekila w DT i bardzo sobie chwali,przyślę tu andzię to coś napisze na pewno
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 08 Gru 2013, 20:25

z tego co mi wiadomo Tekila w DT i bardzo sobie chwali,przyślę tu andzię to coś napisze na pewno


andzia pisała, że DT super, ale pisała też, że właściciel coś seplenił, że jak Tequilla do końca roku nie znajdzie domu to ją uśpi. Dlatego się niepokoję i na wszelki wypadek cały czas wrzucam i odświeżam jej ogłoszenia. Chciałabym wiedzieć, czy jest jakiś ich efekt.
Mam nadzieję, że andzia znajdzie chwilę, by napisać jak sytuacja. Czy są jacyś chętni by adoptować psinę i czy ta groźba może zostać spełniona.
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 08 Gru 2013, 21:55

U Tekilki wszystko dobrze poza tym, że dalej bez domu :( Dzwoniła dzisiaj fajna pani ze Szklarskiej Poręby...powiedziałam wszystko i ma sie zastanowić. Poza tym dzwoniły same buraki z lubelskiego.

Teraz robimy bazarki na utrzymanie Tekili i starszego onka z czyraczycą - gdyby ktos chciał zajrzeć to zapraszamy serdecznie:

https://www.facebook.com/events/4749588 ... 1/?fref=ts
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 12 Gru 2013, 21:08

W takim razie nadal odświeżam ogłoszenia i czekam na info, że wreszcie nie są potrzebne ;)
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 17 Gru 2013, 23:44

pani ze Szklarskiej już się nie odezwala :(

ostatnio do dt przyszła koleżanka opiekunki z małym dzieckiem...jak zaczęło cicho płakać, to Tekilka podeszła i zaczęła po stópce lizać i po rączkach :)

szkoda, ze tego nikt nie docenia :(
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 18 Gru 2013, 15:06

No to jadę dalej z ogłoszeniami. Może jakieś fotki nowe podeślesz :?: Jakiś filmik może by nagrać ?

szkoda, ze tego nikt nie docenia :(


W końcu ktoś doceni, na pewno ;)
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez izuś_85 » 30 Gru 2013, 12:04

eeeee jakby to powiedzieć :P dostałam maila ostatnio w sprawie Teqiuli :lol:


"Wiadomość od: ostrowiec2@op.pl
Strona ogłoszenia: Tequila amstaff do adopcji
Treść zapytania:
witam chce sie umowic z wlascicielka tych pieknych nog:)"

hehe...
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 03 Sty 2014, 15:42

Izuś - i co odpowiedzialaś ? :lol: :lol:

nie wiem, co będzie z Tekilą :( dzisiaj rozmawialam z Kasią, u której jest na tymczasie...pokićkalo się trochę :( W 3 wynajmowali mieszkanie, wczoraj wyprowadziła się jedna dziewczyna, a pozostała dwojka (w tym Kasia) nie bedą w stanie płacić za mieszkanie....jesli nie znajdą jakiejs pracy albo tańszego mieszkania, w którym będzie mogła być Tekila to nie wiem, co będzie :cry:

co robić ? :( :(
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez izuś_85 » 06 Sty 2014, 14:11

andzia69 napisał(a):Izuś - i co odpowiedzialaś ? :lol: :lol:

żeby dzwonił pod numer podany w ogłoszeniu :lol: haha :D

andzia69 napisał(a):nie wiem, co będzie z Tekilą :( dzisiaj rozmawialam z Kasią, u której jest na tymczasie...pokićkalo się trochę :( W 3 wynajmowali mieszkanie, wczoraj wyprowadziła się jedna dziewczyna, a pozostała dwojka (w tym Kasia) nie bedą w stanie płacić za mieszkanie....jesli nie znajdą jakiejs pracy albo tańszego mieszkania, w którym będzie mogła być Tekila to nie wiem, co będzie :cry:

co robić ? :( :(


:? ciężka sprawa, dalej ogłaszamy, może na FB ją wrzucimy na grupę TTB?????????
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 09 Sty 2014, 18:19

Dostałam zapytanie dot. Tequili, przekazałam numer andzi69. Dajcie, proszę znać, czy się odezwie (P.Dominik).
Tym razem, mam nadzieję, nie w sprawie nóg :lol:
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości