Fundacja AST Fundacja AST

Boston - piękny, pręgowany amstaff od 2 lat w azylu!Depresja

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Boston - piękny, pręgowany amstaff od 2 lat w azylu!Depresja

Postprzez cichy_kat » 02 Paź 2011, 11:06

Na dom czeka w schronisku Boston - piekny, pręgowany, mocno zbudowany astek. Urodził się około połowy 2007 roku, w schronisku przebywa od 20 kwietnia 2009 roku. Psiak został przywiązany pod bramę schroniska. Nie wiemy dlaczego ktoś go porzucił... Boston jest mixem amstaffa i wzbudza respekt swoim wyglądem ale to na prawdę bardzo sympatyczny psiak. Jest przyjacielski, uwielbia się bawić, cieszy się gdy ktoś zwróci na niego uwagę. Chętnie chodzi na spacery, przepada za aportowaniem piłki. W kwietniu2010 roku psiak trafił wreszcie do adopcji. Zamieszkał w bloku. Nie było problemów jeśli chodzi o chodzenie na smyczy, zachowanie czystości czy pozostawanie samemu. Okazało się jednak, że Boston ma dość dominujący charakter z którym nowi opiekunowie nie potrafili sobie poradzić. Boston, któremu na bardzo wiele pozwolono zaczął rządzić w domu. W związku z tym12 lipca 2010 roku został zwrócony do schroniska. Idealnie byłoby gdyby nasz psiak tym razem trafił pod opiekę osoby, która ma już jakieś doświadczenie z psami i poradzi sobie z tym, że Boston jest bardzo silnym, energicznym psem. Szkolenie, czy nawet wprowadzenie określonych zasad, których pies musi przestrzegać pozwoli na to, by uniknąć problemu i na prawdę zaprzyjaźnić się z tym wspaniałym czworonogiem. Boston może zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
W schronisku przeżywa depresję. Wygryza ściany boksu raniąc do krwi dziąsła. Jego stan psychiczny jest coraz gorszy...
Boston przebywa w schronisku Cichy Kąt w Tarnowskich Górach. Więcej infromacji pod numrem: 600634303
cichy_kat
 
Posty: 2
Rejestracja: 02 Paź 2011, 11:05

Re: Boston - piękny, pręgowany amstaff od 2 lat w azylu!Depr

Postprzez Paweł » 16 Paź 2011, 15:57

Witajcie!
Przedstawiamy dziś naszego schroniskowego podopiecznego Bostona, z resztą niech sam o sobie coś opowie:

Cześć! Jestem Boston!
Image
jedno z rodziców było Amstaff'em, drugie ...hm trudno powiedzieć, ale dzięki temu przystojny ze mnie chłopak
Image
Image
mam piękne, bursztynowe oczy :shock:
Image
i szeroko się uśmiecham
Image
Image
dorodny ze mnie zawodnik
Image
normalnie "chodzę" w wadze półciężkiej, ale na zimę "robią mnie na Klischkę"
Image
Image
mieszkam w schronisku i od dłuższego czasu szukam swojego człowieka, takiego, który zapewni mi dużą dawkę ruchu...bo wiesz, mam dużo energii i lubię spacery. Wyprowadzają mnie od czasu do czasu, więc jak tylko mam okazje to spaceruję, spaceruję, spragniony jestem nowych wrażeń, zapachów i wszystko mnie interesuje...spacery dają mi tyle radości
Image
czasami trochę się rozbrykam
Image
Image
ale jak tylko przywołasz mnie do porządku, to od razu się uspokajam :mrgreen:
Lubię biegać po polach i łąkach i zbierać czółkiem "dmuchawcowe ciciki" :lol:
Image
Lubię pieszczoty...taki ze mnie miziatorek
Image
a ponieważ nigdy nie mam dość, po spacerze, zanim pójdziesz do domu, to jeszcze mnie trochę pogmyraj :mrgreen:
Image
więc jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, jesteś odpowiedzialny i pokażesz mi jakie w Twoim domu panują zasady, będziesz konsekwentny i dasz trochę miłości, to ja pokocham Cię bezwarunkową miłością i będę Twoim najlepszym przyjacielem do końca moich dni.
Image
Paweł
 
Posty: 14
Rejestracja: 16 Sty 2011, 19:24

Re: Boston - piękny, pręgowany amstaff od 2 lat w azylu!Depr

Postprzez katepat2 » 16 Paź 2011, 16:23

witaj Bostonku :) trzymam kciuki
ImageImageImage
[*] Goldie 04.07.1997-08.08.2009
nic już nie jest takie samo... do zobaczenia Słoneczko
Awatar użytkownika
katepat2
 
Posty: 235
Rejestracja: 11 Paź 2011, 08:46
Miejscowość: Górny Śląsk

Re: Boston - piękny, pręgowany amstaff od 2 lat w azylu!Depr

Postprzez babyjane » 24 Paź 2014, 09:25

Cudowny Misio 8-)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości