Fundacja AST Fundacja AST

Niki- mix amstafa?

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Niki- mix amstafa?

Postprzez Asia Zuzkowa » 13 Gru 2011, 21:16

W moim domu około 2 tygodnie temu na tymczasie zawitała Niki. Psiak jest pod opieką schroniska. Jest młoda ale wiele już przeszła. Została przywieziona do schroniska razem ze szczeniakami. Długi okres błąkała się po okolicy. Znalazła sobie kryjówkę na jednej z budów. Tam się oszczeniła. Dzieciaki szybko znalazły domek, z mamą gorzej. Może dlatego, że jest bardzo wychudzona??? może dlatego, że boi się wszystkiego co nieznane??? może dlatego, że boi się ludzi??? a może dlatego, że nie ma rodowodu???
Sunia najprawdopodobniej ma rok. Jest młodziutka. Niestety nie umie się bawic zabawkami, nie zna zabaw z innymi psami. Na pewno nie jest agresywna. Pierwsze jej chwile w naszym domu były bardzo stresujące. Nikita leżała pod drzwiami i miałam wrażenie, że gdyby mogła to zwiałaby od razu :< Podchodziła do nas czołgając się albo na nasz widok kładła się płasko :'( Teraz mogę pochwalic młodą bo na nasz widok merda ogonem. Sama podchodzi na głaski.A nawet potrafi się o nie upomniec. Kocha leżec na kanapach. Tak jak kanapy kocha również odgłos zamykanej lodówki :cheesy: Jest wielkim łakomczuchem. Ale to mnie bardzo cieszy bo koniecznie musi przytyc. Chociaż przybrała już 9 kilo nadal jest chudzielcem. Sunia powoli się otwiera. Zapewne jeszcze trochę czasu upłunie zanim będzie "normalnym" psem. Już teraz widac, że bardzo uwielbia byc z człowiekiem. Uwielbia byc rozpieszczaną.
Pomóżcie znaleźc dom dla Niki...Nikusia...Nikity...
Nabycie Nikusi wiąże się z podpisaniem umowy adopcyjnej ze schroniskiem http://otoz.pl/starogard/contact.php
Dodam jeszcze, że z przekroczeniem bramy schroniska Niki dostała nowe imię. Poprzednie było mało atrakcyjne ;) Buczek. W końcu zaczyna inne życie!

Image

Image
Asia Zuzkowa
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 Gru 2011, 20:17

Re: Niki- mix amstafa?

Postprzez Asia Zuzkowa » 10 Sty 2012, 10:04

Niki w dalszym ciągu przebywa w domu tymczasowym. Nadal szukamy kochającego domu. Nikusia nie jest problemowym psem...

Image

Image
Asia Zuzkowa
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 Gru 2011, 20:17


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości