Fundacja AST Fundacja AST

[Śląsk] Dyzio

Szczęśliwe zakończenia.

[Śląsk] Dyzio

Postprzez Basia » 10 Sty 2011, 22:30

Dyzio obecnie mieszka w schronisku, mieszka w kojcu wewnętrznym obok Loli i Carla, i niestety tez ma kaszel kenelowy. Nie jest wychudzony.
Bardzo ufny i przyacielski do ludzi. Toleruje sunie,bo mieszkał w kojcu z Zulą i było ok.
Dyzio nie jest dużym psem, jest niski i pękaty...taki mały byczek ;-)

Niestety fotki kiepskie. Po wyjsciu z ciepłego kojca nagła zmiana temperatury spowodowała,ze psy (Lola,Dyzio,Carlo) od razu kaszlały i dusiły sie, i nie chciałam ich meczyc
Image

Image

Image

Image
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez Basia » 16 Sty 2011, 18:17

Niestety Dyzio dalej jest w schronisku. Jest leczony na kaszelek. Humor mu dopisuje,cieszył sie jak głupi jak mnie zobaczył :-)
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez doddy » 07 Lut 2011, 19:34

Najpierw fotki, opis Dyziolka wstawię później.

Image

Image

Image

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez daszka111 » 15 Lut 2011, 21:32

No i gdzie ten opis Dyziołka? :D Cały czas czekam na telefon :)
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez ARDNAS » 15 Lut 2011, 22:44

Dyzio jest bardzo fajny :) taki uśmiechnięty :) byłam z nim na spacerku w niedzielę. Na spacerku trochę ciągnie, ale nie ma się co dziwić jak siedzi cały czas w boksie, lubi obecność człowieka i raczej w jego otoczeniu chce się trzymać. Miałam smycz Flexi 8 metrową to tylko raz rozwinął ją do końca, jak już się nie chciała rozwijać to stanął, popatrzał, a ja mu "Dyzio" i z taką uśmiechniętą mordką podbiegał :D :D Zna komendę siad, a resztę nie zdążyłam wypróbować, bo kiełbaski były tak smaczne, że już za półsiad chciał he he
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez Basia » 27 Lut 2011, 23:18

Dyzio niestety dalej czeka na swoj dom. Na szczescie znalazł sie astkowy aniołek który przyjezdza co tydzien i wychodzi z chłopakami na spacerek i tak tez było dzisiaj :-) była ciocia ARDNAS i wyspacerowała Dyzia i Carla :-)
Dyziek dalej mieszka w kojcu wewnetrznym i jakoś sie trzyma. Nie schudł i jest zdrowy ;-)
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez ARDNAS » 27 Lut 2011, 23:50

Basia napisał(a):Dyzio niestety dalej czeka na swoj dom. Na szczescie znalazł sie astkowy aniołek który przyjezdza co tydzien i wychodzi z chłopakami na spacerek i tak tez było dzisiaj :-) była ciocia ARDNAS i wyspacerowała Dyzia i Carla :-)
Dyziek dalej mieszka w kojcu wewnetrznym i jakoś sie trzyma. Nie schudł i jest zdrowy ;-)



Dziękuję Basiu :D :D
Dyzio dobrze się trzyma w schronie (jeśli można to tak ująć) wesoły skoczek, umiejący siad za jedzonko he he
Ale wiadomo domek by mu się przydał..... :cry:
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez doddy » 28 Lut 2011, 00:25

Spróbujcie Dyzia zaznajomić z psami przy następnej wizycie. Poproszę. ;)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez ARDNAS » 28 Lut 2011, 00:36

Hm..... ciekawe czemu.... ;) ;) :D :D :D
A więc Dyzio jest raczej dobrze nastawiony do innych psów, co prawda nos w nos się nie zaprzyjaźnił z żadnym, ale dziś Grzesiu wyszedł pierwszy z bullterierem i czekał na mnie przed schronem, aż wyjde z Dyziem. Dyzio merdał do bulika ogonkiem, nie najeżyl się w ogóle ani nie warczał, ani nie szczekał, jednak do zachowania bezpieczeństwa rozeszliśmy się każdy w swoją stronę. Później jak wracałam to spotkałam po drodze Basię z Nerem i też było z odległości ok. Na przyszły weekend możemy zrobić tak, że poproszę Basię żeby wzięła jakiegoś pokojowo nastawionego psiaka, a ja Dyzia i założę mu kaganiec i zobaczymy jaka będzie reakcja :D
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Re: [Śląsk] Dyzio

Postprzez doddy » 28 Lut 2011, 00:50

Dziękować pięknie. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Następna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron