Strona 1 z 1

Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 30 Lip 2015, 15:30
przez Maniiaa
Poszukuję szczeniaka w typie amstaff/pitbull. Piesek do kochania i obrony rodziny, lubiący inne zwierzęta w domu są koty,królik i suczka w typie amstaffa. Szukam szczeniaka który będzie w miarę spokojny . Proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie szczeniąt do adopcji :)

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 30 Lip 2015, 15:34
przez wronka
Maniiaa napisał(a):Poszukuję szczeniaka w typie amstaff/pitbull. Piesek do kochania i obrony rodziny, lubiący inne zwierzęta w domu są koty,królik i suczka w typie amstaffa. Szukam szczeniaka który będzie w miarę spokojny . Proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie szczeniąt do adopcji :)


Ekhm... do obrony rodziny to służy alarm antywłamaniowy. Oraz agencja ochroniarska.
Nie pies.

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 06 Sie 2015, 22:19
przez Maniiaa
Proszę takie uwagi zachować dla siebie. Miałam na myśli szczekanie chociaż gdy ktoś puka do drzwi ponieważ nasza suczka była bita za szczekanie w domu przez poprzedniego właściciela i tego nie robi. W domu były zawsze dwa psy pożegnaliśmy jednego z nich i chcemy pomóc dając dom psu w potrzebie. Jest ogrom psów bezdomnych Ale nic dziwnego, że ludzie decydują się na wsparcie finansowe pseudo hodowli gdy trafiają na takie komentarze od osób, które powinny pokierować,doradzić w sprawie adopcji zamiast oceniać i krytykować na starcie..

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 06 Sie 2015, 22:50
przez wronka
Akurat szczenięta bardzo rzadko potrzebują "ratowania". Zazwyczaj ustawia się po nie kolejka długa jak ogon węża.
Ratowania potrzebują psy starsze, chore, problematyczne.

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 07 Sie 2015, 10:24
przez Maniiaa
Często całe mioty trafiają do schronisk więc proszę mi głupot nie pisać. Stare i chore najbardziej potrzebują domów, ja niestety nie mogę pomóc doroslemu psu z wielu powodów! Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, radzę zająć się czymś pożytecznym...

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 19 Mar 2021, 22:07
przez 752Krzysiuniaaa
Ja również na początku myślałem o tym aby to był pies, ale jednak wyszło z czasem, że w domu pojawił się kot. Jest to znajda, ale myślę, że właśnie to jest w tym wszystkim najładniejsze. Jakiś czas temu czytałem także w https://fajnyzwierzak.pl/porady/popular ... tow-_wp21/ jakie w ogóle rasy kotów są najfajniejsze i popularne.

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 20 Kwi 2021, 11:11
przez adamuss
JA zastanawiam się nad wzięciem amstafika ze schroniska. Dorosły pies, łagodny i bardzo posłuszny. W tym roku ma 3 lata, boję się tylko tego, jak zaaklimatyzuje się z dziećmi

Re: Przygarnę szczeniaka

PostWysłany: 16 Lip 2021, 18:23
przez Iga26
Powiedzcie Mi jakie ogólnie są teraz procedury wzięcia pieska z schroniska? Ma ktoś jakieś konkretne informacje na ten temat :)