Fundacja AST Fundacja AST

Adoptuję Bullteriera

Dam dom bullowatemu

Adoptuję Bullteriera

Postprzez Aga » 24 Cze 2018, 17:35

Witam,
niedawno pożegnałam mojego kochanego bullka-adopciaka :( Chętnie przygarnę jakąś bidę - sunię (choć to nie jest warunek) bullteriera, wiem, że mój Feluś też by tego bardzo chciał. Jestem osobą aktywną, mieszkam na obrzeżach miasta, gdzie są ogramnie przestrzenie do biegania. Jedynie co to piesek musiałby zostawać codziennie kilka godzin sam w domu, ponieważ pracuję. No i dobrze byłoby aby akceptował psy ponieważ wśród moich znajomych sami prozwierzęcy ludzie, więc nieuniknione będę spotkania z innymi pieskami :) A jakby jeszcze tolerował koty to byłby prawdziwy anioł :) ;)

Pozdrawiam wszystkich
Aga
Aga
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Cze 2018, 17:24

Re: Adoptuję Bullteriera

Postprzez AgnieszkaM » 02 Sty 2019, 10:03

Dzień Dobry, mam do oddania 15 miesięczną suczkę rasy Amstaff. Ma na imię Fibi, jest cała biała, jedno oko ma niebieskie drugie brązowe. Jest bardzo ruchliwa, bardzo aktywna. Wychowana z dwoma kotami. Nie wykazuje agresji ani w stosunku do zwierząt ani do ludzi. Lubi spacery i obecność człowieka, niestety tego z powodu zmiany pracy nie jestem jej w stanie zapewnić w związku z czym wiele godzin spędza sama. Proszę o kontakt na emaila agnieszkamaj@infos.com.pl
AgnieszkaM
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 Sty 2019, 09:48


Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron