Fundacja AST Fundacja AST

nasza córeczka Hera [']

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

nasza córeczka Hera [']

Postprzez chaos_bull » 28 Lip 2013, 19:09

Dzisiaj przeprowadziliśmy za TM naszą kochaną córunie Herę. W ostatnich dniach jej stan mocno się pogorszył, nowotwór wygrał. Hera była psem nietuzinkowym, każdy komu dane byłą ją poznać doskonale o tym wie. Żal rozdziera nasze serca, mimo że zrealizowaliśmy cel, odeszłaś kochana przy panu i pańci, a nie w schroniskowych murach. Bardzo nam będzie Ciebie, brakowało. Kochana, opiekuj się za TM wszystkimi bullkami, one potrzebują tak mądrej przewodniczki. Kiluś rozgląda się po mieszkaniu za Tobą. My natomiast staramy wytłumaczyć sobie że odeszłaś po to by inny bezdomniak dostał od nas szanse, ale to nie jest łatwe bo skradłaś nasze serca... i na zawsze w nich pozostaniesz!

Image

https://www.youtube.com/watch?v=XSbgxQQjq-Y
a to piosenka dla Ciebie kochana!
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez wronka » 28 Lip 2013, 19:20

Bardzo Wam współczuję. Nawet jeśli ten moment jest spodziewany to i tak nic nie zmienia - żal i smutek pozostaje ten sam.
Biegaj, Hero, zdrowa i szczęśliwa w Krainie Wiecznych Spacerów.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez doddy » 28 Lip 2013, 20:42

Bardzo współczuję.
[*]
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez pchelka1989 » 28 Lip 2013, 21:08

:( [*]
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez syama » 28 Lip 2013, 21:28

Współczuję ...
Awatar użytkownika
syama
 
Posty: 223
Rejestracja: 04 Mar 2012, 16:51

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez Monia_Lol » 28 Lip 2013, 21:42

Nie wiedziałam, że ta 'kwestia dni' tak szybko nastąpi.. Żegnaj Herciu.. :(

[*]


Trzymajcie się..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez marzena2564 » 28 Lip 2013, 21:56

chaos_bull napisał(a):Dzisiaj przeprowadziliśmy za TM naszą kochaną córunie Herę. W ostatnich dniach jej stan mocno się pogorszył, nowotwór wygrał. Hera była psem nietuzinkowym, każdy komu dane byłą ją poznać doskonale o tym wie. Żal rozdziera nasze serca, mimo że zrealizowaliśmy cel, odeszłaś kochana przy panu i pańci, a nie w schroniskowych murach. Bardzo nam będzie Ciebie, brakowało. Kochana, opiekuj się za TM wszystkimi bullkami, one potrzebują tak mądrej przewodniczki. Kiluś rozgląda się po mieszkaniu za Tobą. My natomiast staramy wytłumaczyć sobie że odeszłaś po to by inny bezdomniak dostał od nas szanse, ale to nie jest łatwe bo skradłaś nasze serca... i na zawsze w nich pozostaniesz!

Image

https://www.youtube.com/watch?v=XSbgxQQjq-Y
a to piosenka dla Ciebie kochana!


[*]bardzo mi żal odejścia suni :cry: ,była w swoim rodzaju jedyna, najwazniejsza, miała rodzinę i była kochana ,mądrze powiedziane , że odeszłaś po to by inny bezdomniak dostał od nas szanse , macie wielkie serducha, wiec wykorzystajcie je zapraszajac nowe stworzenie pod swój dach
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez mptoyo » 28 Lip 2013, 22:17

Współczujemy - wszystkie łapy, raciczki i my. Nie poznałem Hery, ale jakoś zapadła mi w serduchu - od początku choroby kibicowałem jej nieustannie. 3majcie się.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez izuś_85 » 29 Lip 2013, 08:24

współczuje Wam bardzo straty :cry:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: nasza córeczka Hera [']

Postprzez jazooo » 29 Lip 2013, 10:08

Herusia :cry:
Od Ciebie sie wszystko zaczęło- cała moja przygoda ze schroniskiem i miłość do TTB. Byłaś a właściwie to zawsze będziesz wzorem asta idealnego- zrównoważona, radosna, jedyna w swym rodzaju. Pamiętam nasze pierwsze spacery w towarzystwie Horusa, Rokiego, Ziuty. To zawsze Ciebie w pierwszej kolejności wszyscy wolontariusze chcieli wyprowadzać. Zapamiętam Cię jako wesołą, pogodną i mimo swojego trudnego przedadopcyjnego życia radosną babulinkę

Image

Biegaj Herciu zdrowa i bądź szczęśliwa [*]
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Następna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości