Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull JUNIOR

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Yasmidalle » 06 Lut 2015, 17:10

Na spacerach - parowóz ;) Pracujemy nad równaniem - albo on zakuma o co chodzi albo ja stracę ręce i wtedy on będzie miał problem :P bo nie będzie chodził na spacery ;) Bardzo żywo reaguje na szczekające psy, wtedy ani smaczki ani zabawka nie są fajne. Spróbuję jeszcze coś bardziej śmierdzącego, np. parówki i patyk - bo patyki on kocha, aport co prawda wygląda tak: "skoro wyrzuciłaś ten patyk, dlaczego mam ci go przynieść" :) Jeśli chodzi o smaczki to jest postęp, bierze delikatniej, chociaż z takim impetem, że ktoś kto by się bał, pewnie by cofnął rękę i wzmacniał wyrywanie jedzenia. Nie kombinuje wchodzenia na fotele i kanapę albo był tego nauczony albo wie, że nie da rady. Posłania na podłodze są dwa, miękki materacyk i coś a'la kanapa - oba pasują :) Dziś pierwszy raz wywalił brzucho do głaskania :D Jeśli chodzi o behawior to "problemy" są dwa, ciągnięcie na smyczy i pilnowanie miski (tylko przed psami) - oba do wyprowadzenia. Biegał dziś na lince - wraca na zawołanie ale robiliśmy to z dala od "dziamiących" psów zza płotów. Pewnie przy takich bodźcach nie poszłoby tak ładnie. Listonosza olał - to miła odmiana po mojej Natce, która zjadłaby listonosza najchętniej razem z rowerem ;) Pierwszego dnia i wczoraj dużo pił i jadł śnieg - dziś już to się unormowało. Tak zwykle mieliśmy z psami schroniskowymi, więc nie panikuję jeszcze ;) będę obserwować. Umie siad i daje łapkę - pewnie już to znał
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 07 Lut 2015, 22:19

Iza założyła fanpage Juniorka. Zapraszamy Was do śledzenia, udostępniania. Dziadek szuka kochającego domu, gdzieś musi na niego czekać nowy opiekun.
https://www.facebook.com/JuniorTTB?fref=ts
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez gryf80 » 07 Lut 2015, 22:37

dzięki ,zaczynam sledzenie ;)
Awatar użytkownika
gryf80
 
Posty: 173
Rejestracja: 26 Lut 2011, 19:00

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 09 Lut 2015, 22:35

Rozliczenie Juniora:
Brak wpłat, brak wyplat.
Za transport do DT płacił DT. Iza, dziękujemy!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Yasmidalle » 10 Lut 2015, 12:38

nie ma za co :)
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez jazooo » 21 Lut 2015, 11:55

Seniorek Juniorek :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez gryf80 » 21 Lut 2015, 13:37

sympatyczny,widze ze zdjęć że zero konfliktu z psami
Awatar użytkownika
gryf80
 
Posty: 173
Rejestracja: 26 Lut 2011, 19:00

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez jazooo » 19 Mar 2015, 22:06

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 01 Kwi 2015, 20:39

Dla takich chwil WARTO TO ROBIĆ! Kolejny psi senior ma cudowny dom. Emotikon heart Emotikon heart
Wszem i wobec Emotikon smile czytajcie!
Juniora, 14 letniego TTB wypatrzyłam pod koniec stycznia br. w gdyńskim schronisku, poprosiłam Fundację AST o pomoc. 4 lutego zapakowałyśmy się z Kasią z Fundacji do samochodu i przywiozłyśmy Juniora do mnie na DT. Tego samego dnia wieczorem miałam wrażenie jakby Juni był z nami od zawsze. Nie obyło się bez psio-psich nieporozumień ale mimo wszystko wszedł w stado bez większych problemów. Mówiłam, że nie oddam, że kocham dziadka ale miałam nadzieję, że ktoś go pokocha a ja wezmę na DT kolejnego staruszka. Ani jednego telefonu. 4 kwietnia miną dwa miesiące odkąd Juni jest u nas. Typowy TTB, radosny, oddany, ufny, kocha na zabój, uwielbia dzieci. Jest stary, puszcza najbardziej śmierdzące bąki pod Słońcem, wali mu z paszczy, ma problemy neurologiczne, niedowidzi, czasem nie słyszy, jednak słuch mu się wyostrza w porze karmienia Emotikon wink Czasem ciągnie na smyczy jak parowóz, nie akceptuje niektórych psów ale jest karny, mimo wieku chętnie się uczy. Chciałam, żeby dzieci żyły ze starym stworzeniem, tłumaczę im, że trzeba szanować wszystkich a starszych szczególnie bo oni mogą w każdej chwili odejść. Czasami słyszę jak mówią mu dobranoc bo wiedzą, że rano już może być za późno na dzień dobry. Akceptują tą starość, szanują. Juni nauczył nas jakie są stare psy, pokazał, że to nic wielkiego i nic strasznego. Jest spełnieniem moich marzeń o samcu TTB i o starym psie no i już oficjalnie jest MÓJ Emotikon heart bo ja jestem jego od pierwszej sekundy razem. Mój Niuniuś Emotikon heart ADOPTOWANY, zostaje w DT na stałe Emotikon wink chyba i tak długo się oszukiwałam, że go oddam Emotikon wink i dziękuję mojej najukochańszej Natce za to, że pokazała mi jakie naprawdę są TTB
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR

Postprzez jazooo » 06 Kwi 2015, 22:11

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron