Fundacja AST Fundacja AST

XANTO

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: XANTO dwa lata minęły jak jeden dzień!

Postprzez FonMedzik » 18 Paź 2013, 10:28

Czyli - patrząc po wpisie - Xantuś wczoraj miał urodziny!!! Iza - "Mięsny Jeż" był? STO lat Xantusiu!!! (i szybkie myzianie od ciotki)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: XANTO dwa lata minęły jak jeden dzień!

Postprzez doddy » 16 Gru 2013, 12:32

Dzisiaj nad ranem odszedł od nas Złoty Bull Xanto. Tak bardzo chcieliśmy aby był w te Święta, aby w Nowy Rok wszedł ze swoją rodziną, która go tak kochała.
Xanto spędził u nas ponad 3 lata. Nie znaliśmy jego poprzedniej rodziny, jednak pokusimy się o stwierdzenie, że w DT miał dużo lepiej niż kiedyś. Bo takich rodzin jak nasze Olipki nie ma wiele.

Blondynie, będziemy za Tobą bardzo tęsknić.

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: XANTO

Postprzez agam » 16 Gru 2013, 12:41

Siedzę i łzy mi lecą - nie powiedziałabym nigdy, że tak może obejść mnie los psa, którego znam wyłącznie z forum.
I tutaj przede wszystkim składam wyrazy najwyższego podziwu, szacunku i wszelkiego wspaniałego Domowi, w którym Xantuś spędził ostatnie lata. Jesteście niesamowici, to, co zrobiliście dla tego psa... na to słów nie mam. Dziękuję Wam, że jesteście.
Awatar użytkownika
agam
 
Posty: 47
Rejestracja: 08 Lut 2013, 23:59
Miejscowość: Warszawa

Re: XANTO dwa lata minęły jak jeden dzień!

Postprzez blue.berry » 16 Gru 2013, 12:42

śpieszmy się kochać psy, bo tak szybko odchodzą...

Xanto był jednym z symboli naszej fundacji. jego historia pokazuje to, co w fundacji AST jest najlepsze. szalone pozyskanie psiaka ze schronu w stylu "zróbmy to szybko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu", a tak na poważnie akcji i decyzji, które pokazywały że są ludzie, na których można liczyć. wspaniały dom tymczasowy, a tak po prawdzie stały, który przez te 3 lata pokazywał nam wszystkim jak należy dbać o psiego seniora, by jak najsensowniej i najefektywniej przedłużyć mu życie. no i grono fanów Xanto - wspierających go, myślących o nim, trzymających kciuki. Xanto był wszystkim tym, co w nas dobre.

Izo, Przemku - wiem, że w waszych sercach jest dziś wielka dziura. pewnie nigdy do końca nie zarośnie. i żadne słowa tego nie zmienią. ale pamiętajcie - Xanto zawsze będzie w sercach nas wszystkich.
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: XANTO

Postprzez Monia_Lol » 16 Gru 2013, 14:56

Cholera, strasznie mi w serce zapadł.. :(

Żegnaj Xantuś [*]
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: XANTO

Postprzez wronka » 16 Gru 2013, 15:00

Dla mnie też, tak jak napisała Blueberry, Xanto zawsze był jednym z symboli Fundacji.
Symbolem tego, że warto dawać szansę nie tylko młodym i zdrowym i tego, że chodzą jeszcze po świecie ludzie z ogromnym sercem, troską i szacunkiem dla zwierząt.
Bardzo Wam współczuję.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: XANTO

Postprzez Jok » 16 Gru 2013, 16:55

:( :( :(
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: XANTO

Postprzez Werulkowa » 16 Gru 2013, 17:50

Zawsze zaglądałam co tam u Dziadeczka słychać. Bardzo, bardzo przykro. Najważniejsze, że miał DOM, który Go kochał i szanował, dbał o niego.
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

Re: XANTO

Postprzez jazooo » 16 Gru 2013, 21:46

Xantuś.... :cry: Bądź zdrowy i szczęśliwy biegając po niebieskich łąkach. :( :( :(
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: XANTO

Postprzez Gochna1702 » 17 Gru 2013, 00:07

Nie takiej wiadomości się spodziewałam... Xantuś był pierwszym psem, w którym się zakochałam, poznając podopiecznych Fundacji... Był moim przystojniakiem nr 1! Siedzę przed kompem i łzy mi lecą ciurkiem :cry:

Iza, żadne słowa nie ukoją bólu ale pamiętaj, że miałaś ogromne szczęście spędzić te kilka lat z TAKIM PRZYJACIELEM u boku...

Żegnaj Xantuś [*]
Awatar użytkownika
Gochna1702
 
Posty: 208
Rejestracja: 02 Sie 2012, 23:04
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości