Fundacja AST Fundacja AST

Hugo - przepraszamy...

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Hugo - przepraszamy...

Postprzez Jok » 08 Sty 2011, 16:47

Nie możesz tracić wiary w ludzi.Takich co bardzo chcą pomóc jest napewno dużo.Bardzo mnie przejąła historia Hugo, ale mając 11 letniego samca samoluba na swoim terenie nie mogłem nic zrobić.W innym przypadku pojechał bym z Opola, aby pomóc Hugo.Przykro mi.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: Hugo - przepraszamy...

Postprzez Sylwia » 13 Mar 2011, 22:18

Jestem tu nowa i pierwsze co to weszlam w ten temat bo sama tez niedawno pozegnalam moja sunie...
Teraz tylko siedze i placze - tak okropnie mi przykro i okropnie wspolczuje opiekujacym sie psiaczkiem.
Bardzo chcialabym pomoc fundacji tylko zaluje, ze nie ma mnie w Warszawie.
Niech biega spokojnie po teczowym moscie....
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: Hugo - przepraszamy...

Postprzez Bacha » 28 Wrz 2011, 14:59

Kasiu nie trać wiary dałaś mi nowe doświadczenia i 5 lat szcześcia i psu od Was i mnie. Myślę że ze wzgledu na te wszystkie adoptowane szcześliwe stwory naprawde różnej maści dla nich Warto.:))) Zawsze jak Cie złapie dołek to zobacz sobie wątek w nowych domkach gdyby nie Twój upór to by tego wszystkiego nie było. wiercisz ludziom dziury w brzuchu żeby ratować te zwierzaki i te wszystkie adopcje z Twojego uporu Nie trać wiary bo skąd ja wezme kolejną znajdę !!! a bądź pewna że zgłosze się niebawem po kolejny (może trochę mniejszy)acz równie trudny przypadek !
Hugo ! trzymaj się zwierzaku do zobaczenia [*]
Zaklinacz białych psów :)
Bacha
 
Posty: 117
Rejestracja: 08 Mar 2011, 15:06
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości