Fundacja AST Fundacja AST

Samer

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Samer

Postprzez Kas_Ta » 17 Sty 2016, 13:03

Witamy!
Meldujemy się po długim czasie! Samer jest ze mną od 19 lipca 2014. Minęło wspaniałe 19 miesięcy podczas których Samer pokazał, że jest naprawdę cudownym psem.
Początkowo zamknięty na ludzi, trzymał dystans. Teraz, nie ukrywajmy, to chodzące 40 kg żywej miłości i pierdołowatości :) Domaga się porządnych pieszczot (drapanie po dupce, po brzuchu?? NIGDY NIE PRZESTAWAJ!), zwłaszcza rano. No bo jak tu ciągnąć dalej dzień bez porannej porcji czułości?! Dzieci?? Uwielbia. Im mniejszy maluszek tym większa miłość do niego :) dziecko w wózku? Trzeba pilnować wózka. Oooo, ktoś je bierze na kolana! Może uda się skraść całuska? Zmieniamy także podejście ludzi do TTB. Pokazujemy, że mit psa mordercy to bajka wyssana z palca i tak naprawdę to wspaniała rasa, która przy odpowiedzialnym właścicielu jest chodzącą słodyczą :) a wierzcie, Samcio nie jednej osobie już skradł serce :D i ostrzegam innych właścicieli TTB. Nawet jeśli wasza pociecha zbliża się do psiej emerytury tak jak moja (Samer ma już 8 lat i uroczo siwy pyszczek) to energię dalej ma jak szczeniak :) Pozdrawiamy!!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kas_Ta
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Lip 2014, 10:57

Re: Samer

Postprzez Asta17 » 21 Sty 2017, 12:58

Witam :) Tez mnie tu troszkę na forum nie było..a tu taka niespodzianka. Jestem szczęśliwa, że Samer jest tak kochanym członkiem Waszej rodziny. :) Pozdrawiam :)
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Samer

Postprzez Orbitel » 24 Gru 2018, 10:12

Piękny jest po prostu. Widać, że ma dobry dom i się o niego dba.
Orbitel
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 Gru 2018, 11:25

Re: Samer

Postprzez brolog » 14 Lut 2019, 14:50

Piękny, i jaki szczęśliwy :P widać to od razu na zdjęciach :)
brolog
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 Lut 2019, 14:41
Miejscowość: Kraków

Re: Samer

Postprzez Bj8jf43l » 15 Wrz 2021, 13:55

świetny jest.
-
single jersey
Bj8jf43l
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Wrz 2021, 13:44

Poprzednia

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron