Fundacja AST Fundacja AST

Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Masz psa, załóż mu galerie

Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez berenika » 09 Lis 2021, 12:49

Dziewczyhny jaka w temacie.

Czy dużo Wam miesięcznie kasy idzie na chemię do sprzątania?
berenika
 
Posty: 53
Rejestracja: 08 Kwi 2021, 13:47

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez Talura » 09 Lis 2021, 13:56

Nigdy nie liczyłam ale nie dużo, zazwyczaj detergenty starczają mi na kilka miesięcy jedynie domestos kupuję gdzieś co 1 -1,5 miesiąca. W ubiegłym roku kupiłam duży cif i jeszcze go mam ale używam tylko do mycia brodzika, umywalki i wc z wierzchu. Ogólnie staram się nie używać dużo chemii. Np kapsułki do prania to daję tylko jedną, czy płyn do prania to też wlewam 50-60 ml więc starcza mi na tyle prań ile jest na opakowaniu. Tak samo inne środki czystości dozuję w niewielkiej ilości.

W ostatnim czasie dobrze sprawdza się u mnie chemia domowa Sidolux - szczególnie ich linia ekologiczna.
Image
Talura
 
Posty: 55
Rejestracja: 09 Kwi 2021, 07:36

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez Guciosław » 15 Kwi 2022, 19:05

A czy ktoś to w ogóle liczy? Wydaje mi się, że niektóre produkty po prostu trzeba kupić i tyle. Wiadomo, chemii nie kupujemy co miesiąc, no i każdy ma swoje gusta, różne metraże mieszkania i różną częstotliwość sprzątania, więc wydaje mi się, że ciężko jakoś to policzyć...
Guciosław
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Kwi 2022, 20:19

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez asica » 28 Lip 2022, 09:05

Na środki czystości wydaję około 100 złoty miesięcznie, ale staram się kupować niemieckie środki czystości.
asica
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Lip 2022, 08:58

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez Darek25 » 05 Sie 2022, 20:20

Mi ciężko coś takiego podsumować bo chemię kupuję zazwyczaj na kilka miesięcy.
Darek25
 
Posty: 265
Rejestracja: 26 Sty 2022, 14:03

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez Darekso » 25 Sie 2022, 15:31

U mnie też zazwyczaj idzie na kilka miesięcy. Nie jestem w stanie wykrzystać raz w miesiącu. Jak się jakiś płyn kupi to potrafi leżeć i z pół roku :) Nie licząc płynu do prania i zmywania naczyń, więc powiedzmy 60 zł miesięcznie. Chociaż i to raz na dwa miesiące wystarczy.
__________________
https://promienieslonca.pl/kategorie/17-owoce-liofilizowane
Darekso
 
Posty: 87
Rejestracja: 26 Cze 2020, 12:07

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez Cwilin » 12 Lip 2023, 23:35

Ciężko powiedzieć, do domu to nie są jakieś duże koszty. Co innego w przypadku kupowania środków czystości do firmy. Ważne jest, żeby był spory zapas mydła, ręczników papierowych i papieru toaletowego w biurze. Warto też wyposażyć firmową łazienkę czy kuchnię w dozowniki do mydła czy pojemniki na papier toaletowy. Tego typu asortyment można znaleźć teraz w wielu sklepach, przykładowo tutaj Profesjonalne środki czystości - sprzęt do sprzątania | Sklep higienapartner.pl https://higienapartner.pl/
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Ile miesięcznie wydajecie na chemię domową

Postprzez KasjuszMag » 13 Lis 2023, 17:16

VSM papier ścierny jest ceniony w branżach przemysłowych za swoją trwałość i skuteczność. Wykorzystywany do szlifowania różnorodnych materiałów, od metali po drewno, oferuje wysoką wydajność i jakość wykończenia powierzchni.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34


Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron