Fundacja AST Fundacja AST

ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Masz psa, załóż mu galerie

ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Postprzez janek3333 » 15 Wrz 2022, 12:51

Kto wejdzie na stronę https://news-moto.pl/ to na pewno dowie się bardzo dużo. Sam wszedłem i bardzo dużo się dowiedziałem.
janek3333
 
Posty: 465
Rejestracja: 15 Wrz 2022, 12:06

Re: ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Postprzez Bóbr » 12 Lis 2022, 15:58

Cześć. Moim zdaniem, warto również w wolnych chwilach zainteresować się asortymentem na stronie tego sklepu uspartsimport.pl . Widziałam że może tam znaleźć naprawdę wysokiej jakości części do pojazdów amerykańskich, więc myślę że jeżeli posiadacie tego typu samochody, to znajdziecie tam coś dla siebie.
Bóbr
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Postprzez Cwilin » 07 Lut 2023, 00:19

Tego się zawsze obawiałem
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Postprzez penelopa » 16 Cze 2023, 12:17

To trudna sprawa dlatego myślę że czasem lepiej wynajmować samochody niż kupować jakieś używane które mogą okazać się wadliwe albo uszkodzone a co gorsza nawet kradzione. Będę w najbliższym czasie korzystała z usług wypożyczalni i czytam jak oddać samochód po wynajmie bo dobrze wiedzieć takie rzeczy żeby nie stracić niepotrzebnie pieniędzy
penelopa
 
Posty: 50
Rejestracja: 29 Mar 2022, 22:08

Re: ZAKUP UŻYWANEGO AUTA. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ?

Postprzez Cwilin » 25 Sie 2023, 21:57

Niestety, zawsze jest takie ryzyko, nieuczciwych sprzedawców nie brakuje. Można się jednak zabezpieczać przed oszustwem i podstawą tego powinna być nasza wiedza. Mówiąc wprost - warto się znać na samochodach i motoryzacji, nawet nie tylko ze względu na kupowanie używanego auta, ale także na zmieniające się przepisy ruchu drogowego czy inne fakty, które mogą wpływać na koszty eksploatacji samochodu. W sieci można teraz znaleźć wiele stron poświęconych samochodom, a także artykułów - przykładem może być ten https://mtu24.pl/ile-kosztuje-ubezpiecz ... -kierowcy/
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50


Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron