Fundacja AST Fundacja AST

Jakie ilości powinien jeść pies

Rady z naszych doświadczeń.

Re: Jakie ilości powinien jeść pies

Postprzez otis » 19 Lis 2013, 16:46

Maks gdy zawitał w naszym domu ważył 32kg. Na pierwszy ogień poszedł worek 18kg ROYAL CANIN SPECIAL CLUB ALL BREED ADULT C.C. średnio 485g dziennie. Oprócz tego sporo smaczków i innych frykasów w gościach, typu kanapki z pasztetem u moich rodziców, czy kiełbaska i ciasteczka u dziadków. Fakt dopóki aura pozwalała psina nie próżnował i pobiegał troszkę przy rowerze, codziennie leśne latanie za kijem ok 40min + 2-3 spacery wokół komina (nie wiem, ale można chyba powiedzieć, że to średnia aktywność) i po półtora miesiąca waży dokładnie tyle samo. Teraz w menu znalazł się BRIT PREMIUM SENIOR LARGE 15kg z dosypkami ryżu, marchewki i serc drobiowych. Kolejne ważenie jak opanuje ów worek. Zobaczymy. Widać jednak, że Brit smakuje Maksiowi nieco gorzej oraz zagrać dupką lubi raz po raz co na Royalu mu się nie zdażało :D
otis
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Paź 2013, 09:23

Re: Jakie ilości powinien jeść pies

Postprzez Uvkfl321v » 30 Lip 2022, 13:54

Myślę,że to jest kwestia jaki jest gatunek psa.
-
osuszanie mieszkań warszawa
Uvkfl321v
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Lip 2022, 12:28

Re: Jakie ilości powinien jeść pies

Postprzez gabryś1 z Wielopola » 06 Sie 2022, 09:57

Dobrym pomysłem jest karmienie psa raz dziennie. Duża miska z wodą powinna być dostępna przez cały czas. Ilość jedzenia, którego potrzebują, będzie się różnić w zależności od ich wielkości i poziomu aktywności
Wirus HPV dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiety i może być rozprzestrzeniany poprzez aktywność seksualną. Wiele osób nie wie, że ma HPV, ponieważ nie wykazuje żadnych objawów...
gabryś1 z Wielopola
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 Sie 2022, 09:38

Poprzednia

Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron