Fundacja AST Fundacja AST

Soczewki jednodniowe

Rady z naszych doświadczeń.

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez Etfcj34e » 07 Gru 2022, 15:43

jakie są jeszcze do wyboru?
-
citroen jumper
Etfcj34e
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Gru 2022, 15:10

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez Pietras22 » 23 Sty 2023, 21:58

Jeżeli chodzi o soczewki to najlepiej kierować się do sprawdzonych sklepów jak ten https://www.alesoczewki.com/soczewki-miesieczne Nie tylko zakupisz odpowiednie soczewki ale możesz liczyć na masę porad. Idealny partner do takich zakupów bo ma soczewki jak i akcesoria i stawia od lata na jakość produktu.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez dafik » 06 Kwi 2023, 16:17

Jeżeli macie dylemat, jakie soczewki kontaktowe Warszawa byłyby najlepszym wyborem, to myślę że w dobrym salonie optycznym bez problemu będą w stanie odpowiednio wam doradzić. Z tego co wiem, to tutaj arts-optyk.pl można liczyć na tego typu usługi, więc może warto byłoby się z nimi skontaktować w tej sprawie. Na pewno nie będziecie rozczarowani.
dafik
 
Posty: 69
Rejestracja: 24 Mar 2022, 18:26

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez Cwilin » 18 Maj 2023, 12:19

A gdzie warto zamówić takie soczewki? Sama właśnie rozglądam się za jakąś dobrą ofertą
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez Bóbr » 18 Maj 2023, 19:14

Witam. Ostatnio zastanawiałem się, które soczewki będą dla mnie najlepszym wyborem. Kolega poradził mi, abym w wolnej chwili przejrzał informacje na stronie https://www.acuvue.pl/noszenie-pielegna ... e-soczewek i nie mogę zaprzeczyć, że można tam znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy. Czy znacie jakieś inne sprawdzone strony o podobnej tematyce?
Bóbr
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: Soczewki jednodniowe

Postprzez gwiazdka » 26 Paź 2023, 12:10

Zamiast jednodniowych soczewek wolę okulary. Przecież oprawki możecie wybrać dowolne i da się je bezproblemowo znaleźć w dobrej cenie. Zastępuję soczewki okularami i bardzo mi się spodobały oprawki kocie oczy, które udało mi się znaleźć na stronie sklepu internetowego od Vision Express. Moim zdaniem mają ciekawą ofertę.
gwiazdka
 
Posty: 65
Rejestracja: 15 Mar 2022, 11:38

Poprzednia

Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron