Fundacja AST Fundacja AST

Jak reklamować salon grommerski

Markowe sprzęty, polecane www.

Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Talura » 11 Sty 2022, 10:00

Jestem w trakcie otwierania salonu groomerskiego. Lokal wybrany, nazwa i logo wybrane. Wstępnie wizytówka założona ( czekam na list ), fp założony i teraz pytanie. Jak to mądrze rozleklamowac? Czy jest sens reklamować się już teraz, jeżeli z początku chciałabym w ramach zdobywania doświadczenia i poszerzenia portfolio zrobić kilka psów za darmo / w zamian za umieszczenie zdjęcia.
Czy z początku opuszczać ceny w stosunku do konkurencji ?
Wydaje mi się, że wiedzę mam, jestem po kursie. Chyba trochę siedzi to w mojej głowie, że może nie dam sobie rady, że jestem słaba bo początkująca i dlatego zdecydowałam się zrobić kilka psów za darmo.
Talura
 
Posty: 55
Rejestracja: 09 Kwi 2021, 07:36

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez berenika » 11 Sty 2022, 12:13

Zakład groomerski to typowo lokalna usługa, więc celowałabym w "analogowe" sposoby, takie jak reklama w lokalnej prasie, czy rozniesienie ulotek przez listonosza. Możesz również promować się w mediach społecznościowych. Facebook ma duże znaczenie w reklamowaniu się na rynku lokalnym.

Osobiscie polecam również wydrukowanie porzadnych wizytówek do firmy. Skontaktuj się z firmą Fingerprint, oferują dobrej jakości druk na metalizie. Firma posiada również własne studio graficzne, tak więc jest w stanie zaprojektować ulotki jeśli takowego projektu nie posiadasz.
berenika
 
Posty: 53
Rejestracja: 08 Kwi 2021, 13:47

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Mimi32 » 27 Sty 2023, 20:23

Najlepiej wybrać taki projekt strony www, który trafi do właścicieli zwierząt. W tym celu warto wybrać doświadczoną agencję. Wiem, że firma Internetowe strony www ma kreatywnych pracowników. Na ich stronie opisane są szczegółowo dostępne pakiety, od razu możecie przejrzeć ceny stron www Łódź . Wszystko jest jasno opisane, więc sam koszt strony nie będzie zaskoczeniem.
Mimi32
 
Posty: 30
Rejestracja: 11 Lip 2022, 13:56

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Cwilin » 05 Lut 2023, 12:40

Na pewno warto zlecić to jakiejś agencji
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Pietras22 » 18 Wrz 2023, 14:42

Na pewno skup się na reklamie lokalnej i postaw na banery, ulotki i wizytówki które łatwo zamówisz w tej drukarni internetowej https://www.jkbprint.pl/materialy-szkoleniowe Mając takie zaplecze łatwo dotrzesz do klientów i odniesiesz sukces. Bez reklamy zakład nie przetrwa więc wykorzystaj taką okazję i zamów online odpowiednie produkty.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Darek25 » 22 Wrz 2023, 00:54

Nigdy się nie zastanawiałem nad takimi rozwiązaniami.
Darek25
 
Posty: 265
Rejestracja: 26 Sty 2022, 14:03

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Darekso » 04 Gru 2023, 17:03

Ja myślę, że warto zacząć od lokalnych promocji, jakieś plakaty, ulotki i dodanie postów na stronach na fb na jakiś grupach, spotted miasta, czy podobnych, gdzie informujesz o swoim salonie. Później można założyć stronę i już zacząć inne działania

___________________________________
polecany dj i wodzirej wesele w Krakowie
Darekso
 
Posty: 87
Rejestracja: 26 Cze 2020, 12:07

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez matyldaa » 29 Gru 2023, 14:21

A może warto postawić na druk plakatów - w końcu jest to niedroga forma reklamowania, ale i też efektywna. Jakby co możecie zapoznać się z propozycjami , bo wydaje mi się, że tam znajdziecie właśnie coś idealnego dla siebie. Coś co też efektywnie zareklamuje wasz biznes.
matyldaa
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 Cze 2021, 13:08

Re: Jak reklamować salon grommerski

Postprzez Cwilin » 07 Sty 2024, 01:45

Naklejki z godzinami otwarcia są kluczowym elementem informacyjnym w lokalu. Umieszczone na drzwiach czy witrynach, dostarczają jasnej informacji o tym, kiedy salon jest otwarta dla klientów. To nienachalne wyrażenie dostępności usług, które pomaga klientom lepiej planować wizyty. Takie naklejki godziny otwarcia możecie nabyć w sklepie https://procorte.pl/ . Sklep z foliami samoprzylepnymi - Procorte ma szeroki wybór wzorów, rozmiarów więc każdy z pewnością znajdzie odpowiednią naklejkę dla siebie.
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50


Wróć do Sprzęt i akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron