Fundacja AST Fundacja AST

Wakacje z psem- wejście na plażę

Tematy związane z przepisami prawnymi.

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Cwilin » 28 Lip 2022, 13:44

Czy ja wiem? Ja jestem zdania, że nie wszędzie powinno się wchodzić z psem
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Yffp32fd » 04 Gru 2022, 21:28

jak można uzyskać prawo?
-
Laura Biaggi
Yffp32fd
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Gru 2022, 00:14

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Harris » 12 Gru 2022, 15:37

Trzeba się upewnić czy na pewno można
Harris
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 Gru 2022, 10:49

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Talura » 06 Kwi 2023, 09:08

Moim zdaniem pies powinien być na smyczy. Szczegolnie jeśli na plaży są różni ludzie. NIe każdy lubi towarzystwo psa i niekulturalne jest kiedy pies do kogoś podejdzie i na przyklad zaczyna go lizać.

Jeśli szukacie miejsca przyjaznego zwierzętom, polecam ten Domek Okuninka https://szyszka-okuninka.pl/ DObry standard, spokojnie można przyjechać z mniejszym psem, właściciele nie powinni robić problemów.

Domek jest w bardzo miłej i spokojnej części miejscowości :_)
Talura
 
Posty: 55
Rejestracja: 09 Kwi 2021, 07:36

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez penelopa » 17 Maj 2023, 15:01

Nie wiem jak w Polsce ale w Chorwacji są wyznaczone plaże dla właścicieli psów i to jest bardzo dobry pomysł. Nie wiem czy wiesz jaka jest dobra wypożyczalnia samochodowa w Twojej okolicy ale sprawdź, możesz wtedy pojechać do Chorwacji, piesek będzie spokojnie mógł z Tobą przebywać zarówno w komfortowym samochodzie jak i na plaży
penelopa
 
Posty: 50
Rejestracja: 29 Mar 2022, 22:08

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Pietras22 » 29 Sie 2023, 22:40

Jeśli chodzi o wakacje to fanom wody polecam taką ofertę https://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury która daje możliwość czarteru jachtu w kraju jak i zagranicą. Spędzisz czas wolny na luksusowym jachcie w pięknych miejscach i na pewno wrócisz do nich w przyszłości. Myślę że twój pies też się ucieszy i będzie korzystał z uroków pływania po jeziorach i morzach.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Wakacje z psem- wejście na plażę

Postprzez Darekso » 31 Sie 2023, 14:55

Według mnie przyprowadzanie pieska na plaże nad morzem to nie jest nic złego, nie powinno być zakazów, takie pieski są zadbane, szczepione i wgl, a tak naprawdę to zarazki są wszędzie, które pozostawiane są nawet przez ludzi na plaży, więc taki pies wcale nie jest gorszy, kapiąc się, czy leżąc na piasku
Darekso
 
Posty: 87
Rejestracja: 26 Cze 2020, 12:07

Poprzednia

Wróć do Psy i prawo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron