Fundacja AST Fundacja AST

Dobry sprawdzony kardiolog w Skawinie

Tematy związane z przepisami prawnymi.

Dobry sprawdzony kardiolog w Skawinie

Postprzez berenika » 23 Paź 2023, 10:35

Witam Jestem ok 1,5 miesiąca po operacji zastawki aortalnej i tętniaka aorty wstępującej. Myślę tutaj o wizytach prywatnych gdyż chyba w takiej opcji jest więcej czasu na rozmowę itd... Czy jesteście w stanie polecić mi jakiegoś dobrego sprawdzonego kardiologa który przyjmuje prywatnie?
berenika
 
Posty: 54
Rejestracja: 08 Kwi 2021, 13:47

Re: Dobry sprawdzony kardiolog w Skawinie

Postprzez Talura » 23 Paź 2023, 11:00

berenika napisał(a):Witam Jestem ok 1,5 miesiąca po operacji zastawki aortalnej i tętniaka aorty wstępującej. Myślę tutaj o wizytach prywatnych gdyż chyba w takiej opcji jest więcej czasu na rozmowę itd... Czy jesteście w stanie polecić mi jakiegoś dobrego sprawdzonego kardiologa który przyjmuje prywatnie?


W takiej sytuacji również zapisałabym się na wizytę prywatnie. Niestety ale terminy oczekiwania na narodowy fundusz zdrowia są coraz dłuższe. W przypadku wizyt prywatnych można również wybrać dobego lekarza.
Daje namiar na przychodnię w Skawinie, w której przyjmuje wielu dobrych specjalistów:
https://rcmskawina.pl/zakres-uslug/

Również w dziedzinie kardiologii. Polecam zadzwonić oraz dopytać się kiedy będą mieli wolne terminy wizyt.
Talura
 
Posty: 56
Rejestracja: 09 Kwi 2021, 07:36

Re: Dobry sprawdzony kardiolog w Skawinie

Postprzez Darekso » 03 Sty 2024, 15:33

Poszukałbym na znanym lekarzu, tak są kardiolodzy i od razu podane, gdzie przyjmują. Jak się umawiam do lekarzy, to korzystam tylko z tej opcji i w sumie trafiam na samych specjalistów

___________________________________
eleganckie sukienki mini - sprawdź tu
Darekso
 
Posty: 102
Rejestracja: 26 Cze 2020, 12:07


Wróć do Psy i prawo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości