Fundacja AST Fundacja AST

Spedycja

Linki do ciekawych artykułów.

Re: Spedycja

Postprzez Franczes » 25 Sty 2023, 18:47

Firma mi się dość prężnie rozwija i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług jednego z liderów w branży logistycznej firmy ILS Logistics. Mają nowoczesne hale magazynowe w wielu zakątkach Polski, gdzie są w stanie bezpiecznie przechować towar dla praktycznie każdej branży. Nie będę musiał inwestować w nowy magazyn i flotę transportową, bo oni to wszystko zrobią za mnie. Przechowają mój produkt, a następnie punktualnie i bezpiecznie dostarczą do wskazanego im klienta.
Franczes
 
Posty: 27
Rejestracja: 26 Maj 2022, 17:55

Re: Spedycja

Postprzez Cwilin » 30 Mar 2023, 00:01

Prowadząc taką firmę trzeba cały czas inwestować w nowe rozwiązania, sprzęt i oprogramowanie, które może ułatwić zarządzanie flotą pojazdów. To jest chyba największe wyzwanie, czyli konieczność kontrolowania kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu samochodów, ustalanie optymalnych tras, organizacja kursów i tak dalej. Na szczęście, teraz można to uprościć za pomocą programów. Wiem też, że wiele osób decyduje się na wyposażenie wozów w monitoring GPS, żeby zawsze wiedzieć gdzie dany pojazd się znajduje. Tego typu lokalizatory GPS stały się całkiem powszechne i można je dostać w sklepach internetowych, przykładem może być oferta dostępna tutaj - Monitoring pojazdów GPS, śledzenie samochodów | Sklep internetowy Teltronic https://sklep.teltronic.pl/
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Spedycja

Postprzez matyldaa » 04 Kwi 2023, 11:07

A czy korzystacie z jakiś specjalistycznych programów, które przykładowo ułatwią wam zarządzanie waszą spedycją. Mnie wydał się ostatnio system Atom ERP https://atomerp.pl/system-tsl-tms-dla-b ... pedycyjnej , który pozwala łatwiej zarządzać zleceniami, nawet zapewnia narzędzia analizy niezafakturowanych zleceń i wiele jeszcze innych daje możliwości. Także super....
matyldaa
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 Cze 2021, 13:08

Re: Spedycja

Postprzez Pietras22 » 08 Maj 2023, 14:49

Jeżeli szukasz firmy która działa w kraju jak i zagranicą oraz ma wieloletnie doświadczenie to postaw na Grot Transport. Ich transport jest tani i zawsze dojedzie na czas. Dysponują swoją flotą więc szybko uporają się z zleceniem. Świadczą też usługi przeprowadzek na terenie kraju jak i zagranicy.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Spedycja

Postprzez matyldaa » 23 Lip 2023, 18:32

Jeżeli interesuje was faktycznie firma, która zajmie się dla was dostarczaniem towaru, to na pewno warto tutaj wyróżnić firmę EJKO http://ejko.com.pl/ . Ich zakres usług jest naprawdę szeroki i mają wyszkoloną ekipę, jak i doskonale rozwiniętą flotę pojazdową. Także możecie być spokojni o wasze towar - bo trafi, tam gdzie ma.
matyldaa
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 Cze 2021, 13:08

Re: Spedycja

Postprzez KasjuszMag » 31 Lip 2023, 16:10

Jak założyć firmę? Założenie własnej firmy może być ekscytującą i rewolucyjną przygodą. Pierwszym krokiem jest solidny plan biznesowy, który określa cel działalności, rynki docelowe oraz strategię marketingową. Następnie trzeba zarejestrować firmę, wybrać odpowiednią formę prawno-organizacyjną i spełnić wymogi formalne. Ważne jest również pozyskanie odpowiedniego finansowania i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Spedycja

Postprzez dafik » 12 Wrz 2023, 16:59

Jeśli chodzi o jakościową spedycję samochodową, to wydaje mi się, że pod tym adresem internetowym https://symlog.eu/spedycja-samochodowa/ na pewno znajdziecie odpowiednią usługę, która was zainteresuje. Nie chodzi tylko o cenę, ale także o jakość oferowanych usług, która w moim mniemaniu jest naprawdę wysoka.
dafik
 
Posty: 69
Rejestracja: 24 Mar 2022, 18:26

Re: Spedycja

Postprzez Bóbr » 15 Wrz 2023, 11:03

Jeżeli chodzi o jakościowy i bardzo dobrze zaplanowany transport Łódź to firma Grot-transport posiada w swojej ofercie bogate możliwości związane z transportem. Obsługują przeprowadzki lokalne, krajowe, międzynarodowe oraz zajmują się transportem z sejfów i szaf pancernych.
Bóbr
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: Spedycja

Postprzez KasjuszMag » 27 Paź 2023, 12:53

Kierowcy w Polsce, chcąc prowadzić działalność przewozową, muszą posiadać w prawie jazdy kod 95 w Polsce. Jest to dowód ukończenia szkolenia i zdania egzaminu z zakresu przewozu drogowego.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Spedycja

Postprzez Cwilin » 23 Gru 2023, 21:34

co proponujecie?
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

PoprzedniaNastępna

Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron