Fundacja AST Fundacja AST

Naprawa

Linki do ciekawych artykułów.

Re: Naprawa

Postprzez Moreno » 12 Mar 2022, 11:27

Mi za wymianę ekranu policzyli kiedyś 600 złotych
Moreno
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 Mar 2022, 10:29

Re: Naprawa

Postprzez DawidKorek » 30 Mar 2022, 21:13

Chodzi o warsztat samochodowy? Jeżeli tak to polecam spcecjalistów z https://ponicki.pl. Korzystałem i jestem mega zadowolony, moje autko naprawione :P
DawidKorek
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Mar 2022, 20:52

Re: Naprawa

Postprzez KasjuszMag » 11 Kwi 2023, 12:55

Potrzebujesz pomocy w likwidacji szkód powypadkowych na swoim samochodzie? Skorzystaj z usług naszego centrum likwidacji szkód w Bydgoszczy! Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Oferujemy naprawy blacharskie i lakiernicze, a także wynajem aut zastępczych z OC sprawcy. Działamy szybko i sprawnie, a nasze ceny są konkurencyjne.
KasjuszMag
 
Posty: 188
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Naprawa

Postprzez matyldaa » 22 Kwi 2023, 07:55

Wszystko zależy też jakie planujecie przeprowadzić naprawy? Przypuszczam, że mogą się wam przydać najróżniejsze kleje specjalistyczne, a tak się składa że znalazłam ostatnio firmę Ataszek - która ma obszerny wybór w tego typu artykułach. Ja właśnie sama teraz chcę kupić kleje do metalu, ponieważ w domu kilka rzeczy mam do naprawy.
matyldaa
 
Posty: 73
Rejestracja: 25 Cze 2021, 13:08

Re: Naprawa

Postprzez Cwilin » 24 Mar 2024, 15:25

Naprawiamy różnego rodzaju sprzęty: komputery, tablety, laptopy, no ale najczęściej chyba jednak telefony. Jeśli interesuje Was naprawa telefonów Poznań, to myślę, że usługi serwisu https://www.serwis.tel/ - Naprawa, serwis telefonów Poznań - Serwis.tel powinny Was zainteresować. Mają doświadczenie, wykonują szereg różnych napraw, no i znają się na swojej pracy, bo ich firma działa już od 8 lat.
Cwilin
 
Posty: 536
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Poprzednia

Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości