Fundacja AST Fundacja AST

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Linki do ciekawych artykułów.

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez dafik » 11 Sie 2022, 22:55

Hej. Nie ukrywam, że wracam się do was z dość nietypową prośbą, natomiast nie mam pojęcia kogo mogłabym prosić o radę. Poszukuję sprawdzonego mecenasa, który miałby doświadczenie w prawie spadkowym. Możecie mi kogoś takiego polecić? Najlepiej jakby przyjmował na terenie Trójmiasta
dafik
 
Posty: 79
Rejestracja: 24 Mar 2022, 18:26

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez Bóbr » 12 Sie 2022, 12:57

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o spadki, to nie mam w tym temacie jakiejś większej wiedzy, ale zgodzę się, że dobra pomoc prawna jest kluczowa. W Trójmieście jest z pewnością wielu specjalistów którzy będą w stanie ci pomóc. Grunt to pozytywne myślenie
Bóbr
 
Posty: 107
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez gwiazdka » 15 Sie 2022, 20:43

Zgadzam się, że rozprawy związane ze spadkiem i testamentem są naprawdę uciążliwe. Szczególnie jeżeli dalsza część rodziny domaga się swojej połowy. Jeżeli chodzi o kwestie prawne, to ja od siebie polecam wam zwrócić uwagę na na ofertę Michała Mindykowskiego https://www.mindykowski.pl/ . Myślę że on ma na tyle duże doświadczenie, że bez wątpienia będzie w stanie wam w tym pomóc
gwiazdka
 
Posty: 67
Rejestracja: 15 Mar 2022, 11:38

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez astat » 14 Mar 2023, 10:30

U mnie problem ze spadkiem występuje od roku i powiedziałam sobie, że trzeba się za to zabrać. Dlatego tez kancelaria prawna bielsko będzie mi potrzebna, która się na tym zna. Mam też inne podejście i mam nadzieję, że będziecie mieli podobne, czyli sama się dokształcam. Co wy na to? To dobre podejście?
astat
 
Posty: 57
Rejestracja: 16 Mar 2022, 09:16

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez Cwilin » 28 Mar 2023, 09:28

Do takich spraw trzeba wziąc prawnika
Cwilin
 
Posty: 514
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Postprzez czarnulka » 04 Gru 2023, 14:34

A znacie może w Krakowie jakiegoś dobrego adwokata?

___________________________________
pyszny miód z pasieki w korzystnej cenie
czarnulka
 
Posty: 47
Rejestracja: 24 Sie 2020, 15:37


Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości