Fundacja AST Fundacja AST

Jak dbać o zdrowie

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Widmowy » 02 Paź 2022, 13:26

Jest mnóstwo sposobów i metod, które można wdrożyć w nasz tryb życia, dietę czy aktywność fizyczną, jeśli interesuje nas uroda i zdrowie
Widmowy
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Paź 2022, 12:52

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Pietras22 » 02 Paź 2022, 19:47

Na pewno ważne jest to aby dbać o zęby bo to nie tylko ma wpływ na zdrowie jak i dobre samopoczucie. Przyda się odwiedzić tą stronę https://www.rankingiofe.pl/naturalne-sposoby-na-poprawienie-swojego-usmiechu/ która ma kilka sposobów na poprawę uśmiechu. Na pewno dzięki nim zyskacie i podniesie się wasza samoocena.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Darek25 » 03 Paź 2022, 22:21

Jeśli o pytasz o zdrowie, na najpierw zadbaj o swoje cialo. Pomoże ci w tym tylko odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia, w skutek których poczujesz się zdecydowanie lepiej. ;)
Darek25
 
Posty: 265
Rejestracja: 26 Sty 2022, 14:03

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez dafik » 18 Paź 2022, 16:42

Jeśli mogę dodać coś od siebie, to uważam, że warto również zwrócić uwagę na to, które suplementy mają sprawdzone działanie. Słyszałam, że Neoglandyna jest bardzo polecany, jeśli szukasz produktu z wysokiej jakości olejami roślinnymi i kwasami omega 3 i 6. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni jego działaniem.
dafik
 
Posty: 69
Rejestracja: 24 Mar 2022, 18:26

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Yakis2 » 21 Paź 2022, 12:57

Niedawno również miałem taki problem u siebie, dobrze że ten temat powstał
Yakis2
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 Paź 2022, 14:52

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez astat » 26 Paź 2022, 13:45

W sumie ja to myślę na początek o odpowiedniej diecie, a skoro tak, to jak myślicie, czy takie https://kuchniavikinga.pl/diety/dieta-b ... y-glutenu/ rozwiązania pomagają? Jak to widzicie? Nie wiem, jakoś nie umiem sama sobie wymyślić ciekawych rzeczy, dlatego może warto o tym porozmawiać? Pomoc będzie mi fajna, dlatego jeśli możecie, dajcie znać, co będzie.
astat
 
Posty: 57
Rejestracja: 16 Mar 2022, 09:16

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Cwilin » 27 Paź 2022, 10:19

Poruszyliście także temat dbania o oczy, bardzo mnie to cieszy, ponieważ jestem zdania, że dalej nie jest utrwalona wiedza o higienie oczu i dbania o wzrok. Wiele osób pracuje przy komputerze lub w środowisku, które naraża nasze oczy na zmęczenie, wysuszanie śluzówki i tak dalej. Dlatego trzeba dbać o to, a także regularnie badać wzrok. Tutaj mogę wskazać namiar na https://www.citomed.pl/poradnie/okulist ... a-soczewki - to jest renomowana poradnia okulistyczna, zajmują się zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem.
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez karlito » 08 Lut 2023, 22:03

Moim zdaniem kluczową rolę w zachowaniu zdrowia i dobrej kondycji ma odpowiednio przygotowana dieta. Kilkanaście ciekawych planów dietetycznych znajdziecie na stronie https://lightcatering.pl/ firmy Light Catering, która w swoje smaczne i zdrowe zaopatruje blisko 2 tysiące miejscowości w całym kraju. Koniecznie do nich zajrzyjcie, bo można tam skorzystać w wielu ciekawych promocji, a nawet z możliwości odroczonej płatności.
karlito
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 Maj 2022, 18:20

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Bóbr » 13 Mar 2023, 19:46

Jeżeli czeka was laserowa korekcja wzroku i niestety trochę was to stresuje, to przyznam szczerze, że sama byłam w podobnej sytuacji. Jednakże z własnego doświadczenia powiem wam, że strach ma wielkie oczy i naprawdę po wszystkim taki zabieg będzie dla was tylko wspomnieniem. Komfort jaki daje brak soczewek jest dużo ważniejszy od samego leczenia laserem.
Bóbr
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: Jak dbać o zdrowie

Postprzez Cwilin » 27 Mar 2023, 01:14

super
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

PoprzedniaNastępna

Wróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron