Fundacja AST Fundacja AST

Praca

Re: Praca

Postprzez KasjuszMag » 12 Kwi 2023, 13:13

Wypożyczalnia wózków widłowych to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują takiego sprzętu tylko okazjonalnie lub na krótki okres czasu. Dzięki wypożyczeniu wózka widłowego można zaoszczędzić wiele pieniędzy, które trzeba by wydać na jego zakup.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Praca

Postprzez Pietras22 » 07 Maj 2023, 18:34

Jeśli interesuje cię praca w zespołach pracujących dla czołowych firm na świecie to jeśli chodzi o branżę IT odwiedź witrynę https://www.globallogic.com/pl/ Oni mają dostęp do ofert od najlepszych bo należą do grupy Hitachi. Dzięki nim dostaniesz pracę u najlepszych i za świetne pieniądze. Cały czas pojawia się coś nowego więc sprawdzaj na bieżąco.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Praca

Postprzez Cwilin » 29 Maj 2023, 17:14

Szczerze mówiąc mnie ostatnio interesuje telefon na kartę tylko jeszcze muszę znaleźć dla siebie jakąś odpowiednią ofertę. Nie tak dawno natrafiłam na https://otvarta.pl/ i widzę, że firma posiada bardzo rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o wybór pakietów, więc myślę, że może tutaj dobiorę coś dla siebie.
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Praca

Postprzez Darek25 » 30 Maj 2023, 09:32

W jakiej branży jest obecnie największe zapotrzebowanie na pracownika?
Darek25
 
Posty: 265
Rejestracja: 26 Sty 2022, 14:03

Re: Praca

Postprzez wodna12 » 29 Cze 2023, 11:58

Ja myślę, że teraz prężnie rozwija się branża związana z projektowaniem usług i projektowaniem doświadczeń użytkownika (UX design). Do takiej pracy nie tylko wymagane są odpowiednie umiejętności ale również predyspozycje. Warto w związku z tym wiedzieć jakie predyspozycje się posiada i jakie jeszcze trzeba rozwijać. Pomóc w tym może test predyspozycji Design Mindset Detector
wodna12
 
Posty: 11
Rejestracja: 25 Sie 2022, 11:05

Re: Praca

Postprzez KasjuszMag » 14 Lip 2023, 11:27

Trendy HR to dynamicznie zmieniające się preferencje i praktyki w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Współcześnie HR nie ogranicza się tylko do tradycyjnych funkcji administracyjnych, ale staje się strategicznym partnerem dla organizacji. Wśród najważniejszych trendów HR znajdują się: zwiększona automatyzacja procesów HR, personalizacja doświadczenia pracownika, rozwój koncepcji zrównoważonego rozwoju, wzrost znaczenia różnorodności i integracji oraz większe wykorzystanie technologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Organizacje, które śledzą i dostosowują się do tych trendów, mają większe szanse na skuteczne zarządzanie talentami i utrzymanie konkurencyjności na rynku.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Praca

Postprzez Cwilin » 06 Sie 2023, 17:17

Żeby dobrze zarabiać nie trzeba się decydować na wyjazd za granicę, na naszym krajowym rynku też jest wiele ofert, we wszystkich branżach poszukuje się pracowników. Wiadomo, że teraz bardziej i mniej atrakcyjne profile zawodowe, ale jeśli ktoś jest zdeterminowany, żeby mieć pracę, to z pewnością coś znajdzie. W internecie jest teraz wiele stron z ogłoszeniami, przykładem może być https://znajdzprace.plus/miejscowosc/wroclaw/
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Praca

Postprzez karlito » 30 Wrz 2023, 13:16

Dla szukających pracy w branży IT, finanse, sprzedaż czy marketing, a także dla szukających w tych branżach specjalistów pracodawców profesjonalne usługi proponuje Agencja Rekrutacyjna ERS, która podejmuje się nawet przypadków beznadziejnych. Mają sposoby, żeby dotrzeć do nawet niewidocznych na portalach ogłoszeniowych specjalistów i namówić ich do współpracy. Jeśli nie potrafisz znaleźć do swojej firmy pracowników, to spokojnie możesz to zadanie powierzyć Agencji ERS.
karlito
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 Maj 2022, 18:20

Re: Praca

Postprzez KasjuszMag » 22 Paź 2023, 12:04

Agencja pracy Bydgoszcz to instytucja działająca na terenie tego miasta, której głównym celem jest łączenie pracodawców z potencjalnymi pracownikami. Dzięki lokalnemu zasięgowi, agencja ta zna specyfikę rynku pracy w Bydgoszczy i okolicach.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Praca

Postprzez gwiazdka » 23 Lis 2023, 12:43

Ostatnio poszukiwałem sprawdzonego przewoźnika, gwarantującego szybki i sprawnie zorganizowany przejazd za granicę. Okazało się, że najlepszą ofertę znalazłem pod adresem: https://www.belgia.busy.travel/. Warto zerknąć na ich propozycje.
gwiazdka
 
Posty: 65
Rejestracja: 15 Mar 2022, 11:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron