Fundacja AST Fundacja AST

Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez ronident » 28 Cze 2022, 23:02

ronident

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez torionka » 30 Cze 2022, 19:47

Każdy z nas ma w głowie przynajmniej kilka miejsc, które chciałby odwiedzić. Zanim kupimy bilety lotnicze warto najpierw sprawdzić, jakiej pogody możemy spodziewać się na miejscu. To szczególnie istotne, jeśli planujemy dalekie podróże – nikt nie chciałby spędzić urlopu w hotelowym pokoju, gdy za oknem w najlepsze trwa pora deszczowa.
torionka

Postprzez ollanda » 30 Cze 2022, 21:39

Polska jest krajem cudownie różnorodnym. Znajdziemy tu i dziewicze puszcze, i pustynie! Zielone równiny i wysokie góry. Piękne jeziora oraz morskie plaże. Jest sporo osób, które ukochały sobie wybrany region naszego kraju i przez cały rok z utęsknieniem czekają na powrót w ulubione miejsce. Co jednak, jeśli nie chcemy ograniczać się do jednego rodzaju widoków? W takim przypadku najlepszą opcją będzie urlop w Tatrach!
ollanda

Postprzez mussiker » 02 Lip 2022, 18:58

Lubię nurkować. To jest moje hobby. A ja planuję pojechać do Egiptu
mussiker

Postprzez ringostan » 02 Lip 2022, 19:17

Nie mam wycieczek tego lata. Mam dużo pracy. Ale na jesień planuję pojechać do Dubaju. Planuję tę podróż od dawna i już wykupiłam wycieczkę w biurze podróży
ringostan

Postprzez torionka » 02 Lip 2022, 20:03

Zazwyczaj rezerwuję loty na miesiąc lub dwa przed podróżą. Dzięki temu mogę zaoszczędzić na zakupie biletów lotniczych. Na stronach wyszukiwania noclegów można również znaleźć zniżki przy rezerwacji hotelu. Tutaj https://unitaxi.pl/ możesz wybrać Taxi z lotniska w akceptowalnej dla Ciebie cenie. Takie planowanie i przygotowanie sprawi, że Twoja podróż będzie łatwiejsza i wygodniejsza.
torionka

Postprzez emilia.boja » 13 Lis 2022, 13:45

Moje planowanie letnich podróży polega na spakowaniu swoich rzeczy i zakupie biletu na busa. Wybieram transport busami, ponieważ moim zdaniem jest najtańszy, a przy tym zapewnia duży komfort. Zazwyczaj korzystam z usług firmy https://ar-speed.pl/. Ten przewoźnik zapewnia wszystko czego trzeba swoim pasażerom.
emilia.boja

Postprzez Zawanda5 » 14 Lis 2022, 11:29

W sumie jest to dosyć fajny pomysł, tak mi się wydaje
Zawanda5

Postprzez Pietras22 » 27 Gru 2022, 10:04

Zanim wyjedziesz na wakacje to odwiedź ten sklep https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html i zakup odpowiednie okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu nie tylko ładnie będziesz wyglądać ale i ochronisz wzrok przed promieniowaniem UV. Mają same znane marki więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Pietras22

Wróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości