Fundacja AST Fundacja AST

Jak planujesz letnie podróże?

Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez ronident » 28 Cze 2022, 23:02

Jak planujesz letnie podróże?
ronident
 
Posty: 9
Rejestracja: 31 Mar 2022, 22:53

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez torionka » 30 Cze 2022, 19:47

Każdy z nas ma w głowie przynajmniej kilka miejsc, które chciałby odwiedzić. Zanim kupimy bilety lotnicze warto najpierw sprawdzić, jakiej pogody możemy spodziewać się na miejscu. To szczególnie istotne, jeśli planujemy dalekie podróże – nikt nie chciałby spędzić urlopu w hotelowym pokoju, gdy za oknem w najlepsze trwa pora deszczowa.
torionka
 
Posty: 10
Rejestracja: 30 Cze 2022, 19:42

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez ollanda » 30 Cze 2022, 21:39

Polska jest krajem cudownie różnorodnym. Znajdziemy tu i dziewicze puszcze, i pustynie! Zielone równiny i wysokie góry. Piękne jeziora oraz morskie plaże. Jest sporo osób, które ukochały sobie wybrany region naszego kraju i przez cały rok z utęsknieniem czekają na powrót w ulubione miejsce. Co jednak, jeśli nie chcemy ograniczać się do jednego rodzaju widoków? W takim przypadku najlepszą opcją będzie urlop w Tatrach!
ollanda
 
Posty: 13
Rejestracja: 30 Cze 2022, 21:34

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez mussiker » 02 Lip 2022, 18:58

Lubię nurkować. To jest moje hobby. A ja planuję pojechać do Egiptu
mussiker
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 Lip 2022, 18:56

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez ringostan » 02 Lip 2022, 19:17

Nie mam wycieczek tego lata. Mam dużo pracy. Ale na jesień planuję pojechać do Dubaju. Planuję tę podróż od dawna i już wykupiłam wycieczkę w biurze podróży
ringostan
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 Lip 2022, 19:10

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez torionka » 02 Lip 2022, 20:03

Zazwyczaj rezerwuję loty na miesiąc lub dwa przed podróżą. Dzięki temu mogę zaoszczędzić na zakupie biletów lotniczych. Na stronach wyszukiwania noclegów można również znaleźć zniżki przy rezerwacji hotelu. Tutaj https://unitaxi.pl/ możesz wybrać Taxi z lotniska w akceptowalnej dla Ciebie cenie. Takie planowanie i przygotowanie sprawi, że Twoja podróż będzie łatwiejsza i wygodniejsza.
torionka
 
Posty: 10
Rejestracja: 30 Cze 2022, 19:42

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez emilia.boja » 13 Lis 2022, 13:45

Moje planowanie letnich podróży polega na spakowaniu swoich rzeczy i zakupie biletu na busa. Wybieram transport busami, ponieważ moim zdaniem jest najtańszy, a przy tym zapewnia duży komfort. Zazwyczaj korzystam z usług firmy https://ar-speed.pl/. Ten przewoźnik zapewnia wszystko czego trzeba swoim pasażerom.
emilia.boja
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Lis 2022, 13:36

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez Zawanda5 » 14 Lis 2022, 11:29

W sumie jest to dosyć fajny pomysł, tak mi się wydaje
Zawanda5
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 Lis 2022, 10:48

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez Pietras22 » 27 Gru 2022, 10:04

Zanim wyjedziesz na wakacje to odwiedź ten sklep https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html i zakup odpowiednie okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu nie tylko ładnie będziesz wyglądać ale i ochronisz wzrok przed promieniowaniem UV. Mają same znane marki więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Jak planujesz letnie podróże?

Postprzez sabrina » 28 Lut 2023, 15:28

Przede wszystkim, planując takie wyjazdy staram się zadbać nie tylko o nasze bezpieczeństwo, ale także o środowisko naturalne. Jeśli na wycieczkę udaję się do jakiejś niedalekiej miejscowości, to wybieram ekologiczny transport, na przykład jazdę autobusem albo zwykły rower. Dalsze podróże odbywam samochodem elektrycznym. Jeżeli również kręcą Was takie zielone klimaty, to polecam artykuł https://www.casfera.pl/jak-przemieszcza ... fika-2020/. Znajdziecie tam kilka cennych wskazówek dotyczących ekologicznych podróży. Myślę, że warto przeczytać, jeśli interesuje Was troska o środowisko, a jednocześnie nie chcecie rezygnować z wymarzonych wakacji.
sabrina
 
Posty: 15
Rejestracja: 21 Wrz 2021, 14:39

Następna

Wróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron