Fundacja AST Fundacja AST

Poszukiwany nowy dom dla szczeniaków

Psy oddawane przez właścicieli.

Poszukiwany nowy dom dla szczeniaków

Postprzez rilla18 » 27 Lip 2015, 15:08

Witam,
Nieopodal domku letniskowego należącego do mojej rodziny we wsi Berżniki Folwark na Suwalszczyźnie pewien nieodpowiedzialny mieszkaniec sąsiedniego gospodarstwa wziął pod opiekę 2 małe szczeniaczki z Litwy. Jest to człowiek nieodpowiedzialny żyjący dniem dzisiejszym i nie stroniący od alkoholu. W dodatku w czwartek 23.07 opuścił swoje gospodarstwo i do dnia dzisiejszego się nie pojawił pozostawiając te dwa małe szczeniaczki bez jakiejkolwiek opieki i pożywienia a nawet wody. W tej chwili są dokarmiane przez osobę chwilowo przebywająca w naszym domku letniskowym ale ta osoba wkrótce będzie musiała opuścić to miejsce a szczeniaków niestety nie może zabrać ze sobą. Ja sama także mam już w domu bardzo liczną gromadkę zwierząt ( łącznie 8) także również nie mogę ich wziąć do siebie. Te dwa małe pieski do 5.08 maja jakąś opiekę ale od tego czasu będą zdane same na siebie i obawiam się że mogą długo nie przeżyć bo to są małe szczeniaki które nie umieją sobie jeszcze zbyt dobrze radzić. Pieski raczej nie będą duże jeden jest w typie pinczerka a drugi to nieduży kundelek. Apeluję do wszystkich odpowiedzialnych ludzi dobrej woli o pomoc w ich sprawie. Opieka nad nimi będzie wymagała podejścia i cierpliwości bo pieski chyba w swoim krótkim życiu trochę przeszły gdyż pomimo iż garną się do ludzi i są milutkie to boją się jak się je bierze na ręce. Osoba lub osoby, które zdecydują sie je przygarnąć będą musiały wykazać się cierpliwością i odpowiedzialnością wobec tych psiaków w okresie adaptacyjnym.Jeśli jest gdzieś w Polsce taka osoba lub osoby chcące przygarnąć te biedne szczeniaki i mające świadomość swojej decyzji będące osobami odpowiedzialnymi tak aby nie zrobić im większej krzywdy to bardzo proszę o kontakt.
Anna Rogowska
rilla18@interia.pl
608020404
rilla18
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lip 2015, 14:38

Re: Poszukiwany nowy dom dla szczeniaków

Postprzez brolog » 14 Lut 2019, 14:51

Pewnie już nieaktualne, a szkoda :(
brolog
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 Lut 2019, 14:41
Miejscowość: Kraków

Re: Poszukiwany nowy dom dla szczeniaków

Postprzez Dodatila88 » 01 Wrz 2022, 18:58

A jakie wy macie o tym zdanie?
Dodatila88
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 Wrz 2022, 16:22


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron