Popper m2

POPPER
w typie amstaffa, wiek ok 2-3 lata

Wygląd: czarny, w duże białe znaczenia.
Charakter: przyjazny dla ludzi, aktualnie nie do innych psów i małych dzieci.
Zdrowie: zdrowy. 

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Poper to psiak w typie amstaffa, w wieku ok. 2-3 lata, jeden z ponad tysiąca psów, który został uratowany z Radys. Był jednym z ostatnich psów, które opuścił mury schroniska. Na szczęście nie był w nim długo, bowiem został znaleziony na początku lipca w Sadkowicach w okolicach Łodzi. Nie ma chipu, nie udało nam się też namierzyć żadnych osób poszukujących takiego psa. Jeśli ktoś go kojarzy, to bardzo prosimy o kontakt, może jednak uda się odnaleźć właściciela.  
Popper zamieszkał w psim hotelu. Na chwile obecną dał się nam poznać jako fajny psiak, w pełni „obsługowy”, radosny i rozmerdany. Widać, że czasem nie jest czegoś pewny, zareaguje wtedy lękowo, ale w delikatny sposób i z próbą wycofania. Na dziś nie zaobserwowaliśmy żadnych niepokojących sygnałów z jego strony w kierunku człowieka. U weterynarz to  dzielny pacjent, a w aucie wdzięczny kompan podróży. W relacji z psami Popper wymaga na chwilę obecną pracy i szkolenia bo jest bardzo reaktywny. Do kotów nie jest sprawdzony. Jako że psiak jest u nas pare dni to oczywiście wymaga dalszej oceny, więc z biegiem czasu będziemy uzupełniać opis.  Na dziś Popper to pies dla doświadczonego opiekuna otwartego  na zaawansowaną pracę z psem. Szukamy domu bez psów i na początek bez małych dzieci.

Popper 2 Popper 5 Popper 7 Popper 9 Popper 12 Popper 6

09.10.2020 No to mamy kolejny happy end! Popper, czarny amstaff w typie amstaffa, przystojny, skoczny jak zając, z lekkimi brakami wychowawczymi trafił pod wspaniałe skrzydła Piotra i jego córki Kasi i zamieszkał w Warszawie. Dziękujemy Wam za wspaniały dom jaki stworzyliście naszemu węgielkowi. Witajcie oficjalnie w FAMILY AST.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)