Joker m2

JOKER
amstaff, urodzony 10.07.2015

Wygląd: czarny, białe znaczenie.
Charakter: bardzo przyjazny do ludzi, do domu bez innych psów 
Zdrowie: zdrowy, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdynia.

Joker to amstaff urodzony 10.07.2015 r, który wprost ze schroniska, dzięki łańcuszkowi dobrych ludzi, trafił do gdyńskiego domu tymczasowego u Moniki i Mateusza. Na dziś powoli się poznajemy. Wiemy że Joker całe życie mieszkał w mieszkaniu, nie obawia się ruchu ulicznego czy miejskiego gwaru. Samochodem podróżuje bez problemów. W domu aktualnie sporo chilluje, chrapiąc w legowisku, ale jest u nas raptem parę dni, więc mamy świadomość, że musi odespać swe życiowe zawirowania, które zniósł bardzo dzielnie. Na dniach sprawdzać będziemy jak chłopakowi idzie zostawanie samemu i niezwłocznie będziemy uzupełniać te informacje. Joker w stosunku do ludzi jest bardzo miły, z każdym dniem otwiera się coraz bardziej, a radość na pysku jest coraz większa. Póki co, nie zauważyliśmy żadnych negatywnych zachowań. Na spacerze początkowo nieco ciągnie, wprowadziliśmy mu więc linkę, na której bardzo grzecznie maszeruje. Z informacji, które posiadamy, Joker w domu powinien być psim jedynakiem, co względnie nam się potwierdza. Psy mijamy łukiem i na dziś wiemy, że dużo łatwiej mu minąć się z mniejszym psem. Ogromnym plusem jest fakt, że np. psy za płotem totalnie ignoruje. Ponieważ Joker jest wykastrowany, zaliczymy jeszcze poglądową wizytę weterynaryjną i powoli rozglądać się będziemy za nowym domem dla chłopaka.
W pomoc Jokerowi zaangażowanych było sporo osób, którym z całego serca dziękujemy. Jackowi za opiekę nad jeszcze w schronisku i za super wyprawkę dla psiaka. Agnieszce za najbardziej zawirowany transport w historii, z trasą zmienioną w trakcie o skromne kilkaset kilometrów. Adamowi za kolejną szybką akcję i kilka godzin totalnie spontanicznej opieki nad Jokerem. A Monice i Mateuszowi za ekspresową deklarację podarowania Jokerowi awaryjnego DT, kawał dobrej roboty!

Joker5 Joker4 Joker1
Joker2 Joker3 Joker6

06.10.2020 Spieszymy Wam ogłosić dobrą nowinę, która zaskoczyła nawet naszą ekipę! Joker, który z początkiem września trafił do awaryjnego domu tymczasowego, do Moniki i Mateusza w Gdyni, zostaje z nimi na stałe. Przecieramy oczy ze zdumienia i skaczemy pod sufit z radości. Absolutny przypadek połączył tę trójkę a takiego finału absolutnie nikt się nie spodziewał. Miesiąc starczył na to by awaryjny dom tymczasowy zamienił się w stały! Joker jest psem bardzo rozumnym i komunikatywnym w relacji z opiekunem. Ekspresem uznał wszystkie panujące w domu zasady. Na spacerach chciał trochę wprowadzać swoje, ale tu bardzo szybko udało się dogadać. Moniko, Mateuszu, dziękujemy Wam za wszystko, ogromnie się cieszymy, że to właśnie u Waszego boku Joker będzie kroczyć przez życie. Życzymy Wam wszystkiego dobrego, prowadźcie go mądrze za łapę przez życie. Jest nam ogromnie miło móc Was powitać w FAMILY AST.

Joker7 Joker8 Joker9

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)