DSC_0059a SAMMY
Amstaff, wiek ok 3 lat.

Wygląd: rudo-biała.
Charakter: zrównoważona, wyciszona, spokojna, cierpliwa,
przyjacielska wobec innych psiaków.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana, w trakcie leczenia uszu.

Miejsce pobytu: nowy dom, Warszawa
Wirtulani Opiekunowie: George Carlin, II klasa Gimnazjum w Warszawie.

Sammy przybłąkała się na stację benzynową w ok. Ostródy wraz z kundelkiem. Kundelek uciekł, sunia została. Jak typowy amstaff cieszyła się do pracowników i nie chciała odejść od stacji. Koczowała przy niej kilka dni, a pracownicy szukali dla niej alternatywy, domu. Jednak żadne ze schronisk nie chciało jej przyjąć, proponowało eutanazję... Od jednej z organizacji ostródzkich dowiedzieliśmy się o niej my. I pojechaliśmy na Mazury.

Sammula od pierwszego dnia zawładnęła naszymi sercami! Jest uroczo piękna, malutka, uwielbia podróżować i nie ma w sobie agresji. Ideał!
Jak się później okazało ideał także w domu, nie niszcząca, nie szczekająca. Choć wyszła aż 1 wada :) Sammy nie dogaduje się z kotami :)
Sammula jest troszkę schorowaną sunią, cierpi na alergię i częste zapalenie uszu. O ile o dobre wychowanie byli właściciele zadbali, o tyle o leczenie uszu już nie... Sammy przeszła w fundacji operację udrożniania kanału usznego i obecnie przyjmuje leki na uszy, które powinny wyleczyć zapalenie. Jej nowi właściciele będą musieli dbać o jej uszy.

Jeśli ktoś z Państwa szuka spokojnego psiaka, który będzie kompanem do spacerów za miasto, psa łagodnego do ludzi, do psów - Sammy jest idealna.

DSC_0480 DSC_0495 DSC_0499 DSC_0500 DSC_0501 DSC_0554 DSC_0561 DSC_0616 DSC_0040a DSC_0048a DSC_0020a DSC_0026_24a DSC_0082_79a DSC_0117a DSC_0129_126a DSC_0130a

1.01.2011 W Nowy Rok wkraczamy tym co najważniejsze w naszych działaniach - adopcją!

Sammy po 8 miesiącach znalazła fajny dom, kochających ludzi, których będzie mieć na własność. Zamieszkała w Pruszkowie.
Byliśmy u niej w odwiedzinach kilka dni po adopcji. Pstryknęliśmy także kilka zdjęć naszej księżniczce.

DSC_0911 DSC_0927 DSC_0951

02.02.2011 Sammy już się w pełni zadomowiła w nowym domu. Była też na swojej pierwszej rodzinnej wycieczce w Tatrach.
Oprócz tego Sammy chodzi na szkolenie, gdzie świetnie sobie radzi i przeszła aktualnie na dietę odchudzającą : )

Sammy2 Sammy1 Sammy4