Sasza_male2 SASZA
mieszaniec w typie amstaffa, wiek ok. 2-3 miesięcy.

Wygląd: rudaz białymi znaczeniami, pysk podpalany.
Charakter: wesoła.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Sasza to ok. 2,5 miesięczna sunia - mieszaniec amstaffa. Jako, że została znaleziona (i trafiła do schroniska w radomiu) - nie wiemy, kim byli jej rodzice, nie do końca wiemu "co też z niej wyrośnie". Wstępnie zapowiada się na mieszańca w typie amstaffa. Sasza od wczoraj, czyli od 16 wrzęsnia 2012 jest pod opieką naszej fundacji. Trafiła do domu tymczasowego w Piasecznie, pod opiekę Karoliny i Piotra. Za nową koleżankę ma amstaffkę adoptowaną z Palucha. DT serdecznie dziękujemy za przygranięcie malucha.

Sasza1 Sasza2

Sasza szuka dobrego domu! Warunkiem adopcji maleństwa jest dokończenie szczepień, chipowania, sterylizacja po pierwszej cieczce, ale przede wszystkim kochająca rodzina - taka, która poświęci jej swoje serce i czas.

28.09.2012 Z radością informujemy że Sasza stała się pełnoprawną obywatelką Warszawy i członkiem rodziny Doroty. A to pierwsza relacja i pierwsze zdjęcia z nowego domu:
"Sasza vel Arbuz waży 5,5 kilo i jest biegającym szczęściem. Zostaje już sama w domu i jak na razie jest bardzo grzeczna, a mieszkanie wygląda po powrocie tak samo jak przed. Pani weterynarz powiedziała, że raczej będzie duża. Sunia lubi marchewkę i jabłko, a najbardziej piłeczki do ping ponga. Jest ogromną przylepą i śpiochem."

Sasza4 Sasza5 Sasza6