WP_000044 MANGO
pitbull red nose, wiek ok. 3 lat.

Wygląd: czekoladowa z białą krawatką.
Charakter: zrównoważona, łagodna, domowa.
Zdrowie: w trakcie szczepień, oczekuje na sterylizację.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Mango to ok. 3-letnia pitbullka red nose. Trafiła do fundacji z Mazur, z Rynu, gdzie błąkała się trzy tygodnie. Stan suni, brak chipu, brak ogłoszeń o jej zaginięciu wskazują na to, że nikt jej nie szuka. Mango obecnie przebywa pod opieką Fundacji AST, w domu tymczasowym w Warszawie, u Kasi i Marcina.
Mango wykazuje cechy psa typowo domowego, dobrze wychowanego. Obecnie mieszka w mieszkaniu i widać, że nie jest to dla niej nowość. Mango miała też kontakt z dziećmi i widać, że także małe istotki nie są jej obce. Póki co, przed sunią kontrola weterynaryjna i doprowadzanie do stanu normalności.

IMAG0370 WP_000050 WP_000057

25.01.2013 Byliśmy niedawno w odwiedzinach u Mango. Jest to fajna sunia, aczkolwiek ma skłonności do histeryzowania, dlatego potrzebna będzie praca z nią. W domu Mango jest wyciszona, bez problemu zostaje sama i nic nie niszczy. Na łóżku lubi poleżeć, ale odesłana na swoje miejsce, grzecznie idzie na legowisko. Zna podstawowe komendy , można ją uczyć też różnych sztuczek. Wygląda na to ze szybko i mocno przywiązuje się do ludzi.

Aktualny stan skarpety Mango to dziura na -300 pln. Bardzo prosimy was o pomoc w opiece nad tą śliczną rudaską.

Mango2 Mango4 Mango5 Mango6
Mango7 Mango8 Mango9 Mango10 Mango11

13.03.2013 Dom tymczasowy Mango zamienił się w dom stały! Kasia i Marcin uznali, że miejsce Mango jest u nich w domu, już na zawsze. Bardzo Wam dziękujemy!
Zanim Mango oficjalnie została mieszkaną Bródn,a przeszła zabieg sterylizacji oraz porządki w paszczy (trzeba było usunąć dwa zęby).

09.04.2013 Mango zawitała na nasz fundacyjny zlot. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak w międzyczasie wypiękniała i przybrała na wadze. Widok tak szczęśliwego psa, zakochanego po rude uszy w swoim opiekunie to miód na nasze serca.

Mango13 Mango14 Mango15